امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • برگزاری نشست تخصصی آموزشی بازرسین ستادی و استانی موضوع ماده ٩١ در وزارت ورزش و جوانان

   برگزاری نشست تخصصی آموزشی بازرسین ستادی و استانی موضوع ماده ٩١ در وزارت ورزش و جوانان

   در نشست تخصصی آموزشی بازرسین ماده ٩١ قانون مدیریت خدمات کشوری، رییس امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و دبیر هیات عالی نظارت سازمان اداری و استخدامی کشورگفت: وزارت ورزش و جوانان از جمله دستگاه های پیشرو در امر ارتقای سلامت اداری،رسیدگی به شکایات و رضایتمندی أفکار عمومی است .


   دکتر خرازی با اشاره به برنامه های اجرایی سال ٩٨ ، گفت: با توسعه دولت الکترونیک و برخورد با تخلفات ، جایگاه بین المللی ایران در زمینه سلامت اداری ارتقا یابد ، بنابراین هیات های رسیدگی به تخلفات اداری باید با رعایت قانون، آرای صحیح را صادر کنند .

   رییس امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و دبیر هیات عالی نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور افزود : برای رسیدن به رتبه بندی جهانی مطلوبی باید قوانین و مقررات را یکپارچه کنیم و بستر مناسب فرهنگی را برای صیانت از حقوق مردم در کشور ایجاد کنیم .


   خرازی گفت : دولت الکترونیک و عدم تماس مستقیم با ادارات تا حد زیادی سلامت اداری را بالا می برد و اگر بتوانیم گلوگاه های فساد را شناسایی و قبل از اتفاق پیشگیری کنیم، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد .

   ژاله فرامرزیان همچنین گفت: بحث رسیدگی به تخلیفات اداری و بازرسی یکی از مصادیق جدی فعالیت ها در دولت تدبیر و امید است و مکانیزم های متعددی برای ساماندهی بحث پیشگیری از تخلفات و مبارزه با فساد اداری صورت گرفته است .

   وی افزود: بازرس ها مسئول رصد ، پیگیری، مراقبت و اقدامات پیشگیرانه برای بروز و ظهور فساد اداری در دستگاه وزارت ورزش و جوانان است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,727,468
تعداد بازدید امروز : 7,559
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28