امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • ااعزام تیم پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی به مسابقات کشوری

   ااعزام تیم پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی به مسابقات کشوری

   دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی گفت: تیم خراسان رضوی از روز سه شنبه 16 مهرماه به مسابقات پهلوانی و زورخانه ای کشور در اصفهان اعزام می‌شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، عباس جلیلیان اظهار کرد: مسابقات پهلوانی و زورخانه ای منطقه 1 کشور با حضور ورزشکارانی از استان های مازندران، گلستان، سمنان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی در مشهد برگزار شد.
   وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات تیم های جوانان و امید خراسان رضوی مقام قهرمانی را کسب کردند و موفق به حضور در مسابقات کشوری شدند.
   دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی اضافه کرد: مسابقات پهلوانی و زورخانه ای کشور بین هفت منطقه ایران از روز چهارشنبه 17 مهرماه در اصفهان آغاز می‌شود که تیم خراسان رضوی به عنوان قهرمان منطقه یک کشور در این رقابت ها حضور دارد.
   جلیلیان افزود: در این دوره از مسابقات تیم خراسان رضوی از روز سه شنبه 16 مهرماه به اصفهان اعزام می‌شود، همچنین این رقابت ها تا روز جمعه 19 مهرماه ادامه پیدا می‌کند.
   وی در خصوص مسابقات انتخابی استان بیان کرد: هفته گذشته مسابقات انفرادی 12 گانه را در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و امید در مشهد برگزار و نفرات برتر برای حضور در مسابقات کشوری که احتمالا در آّبان ماه برگزار می‌شود، انتخاب شدند.
   دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه ای خراسان رضوی در خصوص فعالیت های فرهنگی این هیئت نیز گفت: در روز فرهنگ پهلوانی برنامه های خاصی را در کل استان برگزار و در شب ولادت امام رضا(ع) برنامه های بسیار خوب فرهنگی را با حضور مرشدان استان برپا کردیم.
   جلیلیان ادامه داد: این هیئت ورزشی به مناسبت های مختلف ویژه برنامه های گوناگونی را اجرا می‌کند و در ایام محرم نیز با هیئات مذهبی برای برنامه های خود همکاری می‌کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,726,806
تعداد بازدید امروز : 6,897
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28