امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • در نشست شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران

   نظر: روابط عمومی های ورزش تهران در ستاد اطلاع رسانی اربعین و هفته تربیت بدنی اثرگذار خواهند بود

   نظر: روابط عمومی های ورزش تهران در ستاد اطلاع رسانی اربعین و هفته تربیت بدنی اثرگذار خواهند بود

   نشست شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران با حضور شریفی مسئول امور استان های اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و نظر مدیر روابط عمومی اداره کل و اعضاء منتخب برگزار شد.

   دراین جلسه پیام نظر با اشاره به اقدامات انجام شده در 6 ماهه اول سال به ویژه هفته دولت گفت: اداره کل تهران در راستای توسعه فعالیت ها به عنوان بازوی وزارت ورزش در عرصه اطلاع رسانی تلاش کرده تا در برنامه های مناسبتی با بهره گیری از ظرفیت حوزه ها و شهرستان ها، اقدامات مناسبی را انجام دهد.
   مدیر روابط عمومی اداره کل در ادامه افزود: برای 2 برنامه ستاد اطلاع رسانی اربعین و هفته تربیت بدنی بنا داریم تا با یکسان سازی برنامه ها بتوانیم به عنوان استان پیشرو اثرگذاری مناسبی داشته باشیم.
   در این جلسه شریفی مسئول امور استان های اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ضمن تشکر از اقدامات خوب روابط عمومی استان تهران و انسجام مناسبی که در میان روابط عمومی های ادارات و هیات ها ایجاد شده، گفت: اقدامات شورای روابط عمومی ورزش تهران طی سالهای گذشته کاملاً نمود داشته و امیدواریم تا با رویکردهای جدیدی که برای نظارت بر استانها تدوین شده، شاهد ارتقاء سطح روابط عمومی ها باشیم.
   وی ابراز امیدواری کرد با روابط عمومی های ورزش تهران، ارائه خدمات و برنامه ریزی منظم و مدیریت واحد در انعکاس اخبار و رویدادها، سهم مناسبی داشته باشند.
   شریفی اضافه کرد: باید خواسته ها و نیازها را پیدا کنیم و آنها را انتقال دهیم. استفاده از افراد متخصص را در دستور کار قرار دهیم.
   وی همچنین پیشنهاد تنظیم تقویم روابط عمومی های ورزشی را ارائه کرد که طی سالها برنامه ها پیش بینی و براساس آن بتوان در اجرای آن شرایط بهتری را اعمال کرد.
   در این جلسه که روز گذشته در سالن آمفی تاتر اداره کل برگزار شد، رحیمی پور معاون روابط عمومی، بهرامی (جنوب شرق)، سلطانی(شهر ری)، محمودی(جنوب غرب)، رضایی(هیات تکواندو)، کاظمی(شمیرانات)، برارزاده(شمال شرق)، شیرازی(هیات باستانی)، نادری (شمال غرب)، موسوی(شهریار)، مزرعی و عبادی(همکاران روابط عمومی) حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,727,205
تعداد بازدید امروز : 7,296
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28