امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • لیلا کریمی بر لزوم ثبت سمن در شهرستان های استان زنجان تاکید کرد

   لیلا کریمی بر لزوم ثبت سمن در شهرستان های استان زنجان تاکید کرد

   سرپرست فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجا گفت: شهرستان ها باید اهتمام بیشتری در فرهنگ سازی مشارکت های اجتماعی جوانان انجام دهند و با تشویق آن ها و انجام حمایت های لازم، امر تشکیل سمن را برایشان تسهیل کنند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، لیلا کریمی در گفتگو با کارشناس روابط عمومی اداره کل از فعالیت 46 سمن فعال در زنجان خبر داد و افزود: باید تا سال 1400 در ازای هر 5000 نفر یک سمن تشکیل شود و در این راستا تاکید بر روی شهرستان ها و ترغیب و تشویق جوانان دغدغه مند به سمت ثبت سمن است.
   وی با بیان اینکه تاکنون تعداد7 سمن در خرمدره، 5 سمن در ابهر، 3 سمن در طارم و2 سمن در هر کدام از شهرستان های ماهنشان، سلطانیه وخدابنده ثبت شده و مجوز فعالیت دارد تصریح کرد: شهرستان ایجرود تا امروز موفق به ثبت هیچ سمنی نشده است و هر کدام از شهرستان ها نیز سمن هایی را در دست تاسیس دارند که باید هم خودشان و هم خود جوانان متقاضی ثبت سمن، پیگیر باشند تا هر چه زودتر مجوزشان صادر شود.
   سرپرست فرهنگی و امور جوانان اداره کل با تاکید بر اهمیت ثبت سمن در شهرستان ها اظهار داشت: بخش عمده ای از حمایت های مالی اداره کل و وزارت ورزش و جوانان از شهرستان ها در قالب طرح ها و برنامه های ارائه شده از سوی سمن هاست و قطعا هر شهرستانی که تعدادسمن های بیشتر و فعال تری داشته باشد عملکرد جوانان بهتری خواهد داشت و حمایت مالی و معنوی بیشتری دریافت می کند.
   کریمی در ادامه با بیان اینکه شهرستان ها باید اهتمام بیشتری در فرهنگ سازی مشارکت های اجتماعی جوانان انجام دهند تصریح کرد: باید جوانان فعال و دغدغه مند شهرستان ها را به سمت ثبت سمن سوق داده و با تشویق آن ها و انجام حمایت های لازم، امر تشکیل سمن را برای جوانان تسهیل کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,744,791
تعداد بازدید امروز : 1,273
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21