امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • امضای تفاهم نامه همکاری وزارت ورزش و جوانان با وزارت بهداشت

   امضای تفاهم نامه همکاری وزارت ورزش و جوانان با وزارت بهداشت

   دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، تفاهم نامه همکاری دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان و شهرام رفیعی فرد رئیس دفتر آموزش و ارتقای سلامت، ظهر امروز در ساختمان شماره دو وزارت ورزش منعقد شد.
   اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در مراسم امضای این تفاهم نامه با بیان این که تنظیم این تفاهم نامه به صورتی است که دو طرف به صورت عملیاتی وارد موضوعات شوند افزود: امیدوارم با هم افزا شدن ظرفیت مراکز جامع سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با ظرفیت و تولیدات مراکز مشاوره ازدواج و خانواده وزارت ورزش و جوانان بتوانیم حمایت های خوبی از مخاطبان جوان داشته باشیم.

   کریمی با بیان این که این تفاهم نامه در دو بخش و 8 ماده تنظیم شده است گفت: عمده هدف ما سلامت و ارتقای سواد سلامت جوانان است.

   بسترسازی جهت ترویج فرهنگ و ارتقای سواد سلامت جوانان _ برنامه ریزی برای ترویج ازدواج بهنگام و فرزند آوری به موقع و تقویت مهارت های فرزند پروری_ تشویق و ترغیب جوانان به رعایت سبک زندگی سالم ایرانی اسلامی_ ایجاد هماهنگی جهت تبادل اطلاعات و تجربیات _ هم افزایی برای اجرای برنامه‌های آموزشی و مشاوره و آگاهی بخش در حوزه جوانان از مواد این تفاهم نامه بود که کریمی به آنها اشاره کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,744,165
تعداد بازدید امروز : 647
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21