امروز : جمعه 01 آذر 1398
   
  • به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی

   برنامه های هفته تربیت بدنی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان اعلام شد

   برنامه های هفته تربیت بدنی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان اعلام شد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت : بیش از300 برنامه فرهنگی ، ورزشی و عمرانی در هفته تربیت بدنی و ورزش سال جاری (26 مهر تا 2 آبان) در این استان اجرا می شود.

   به گزارش پایگاه خبری ورزارت ورزش به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، مجتبی جانعلی در نشست هماهنگی برنامه ریزی برای هفته تربیت بدنی در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن گرمیداشت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش امسال با شعار پیش به سوی ایران فعال از 26 مهرماه لغایت 2 آبان ماه به اجرا درخواهد آمد.
   وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه ورزش همگانی اظهار داشت: قطعا" برنامه ریزی برای توسعه و ایجاد شرایطی برای همگانی کردن ورزش می تواند سلامتی و تندرستی مردم را به دنبال داشته باشد و در همین راستا این اداره کل سعی کرده علاوه بر برنامه ریزی دراز مدت ، بیشتر برنامه های این هفته نیز حول همین محور باشد.
   جانعلی اظهار داشت : گلباران گلزار شهدا وتجدید میثاق جامعه ورزشی استان با آرمانهای شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دیدارجامعه ورزش با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه سمنان ، دیدار با خانوادههای شهدای ورزشکار، تجلیل از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان و افتتاحیه مسابقات ورزشی به صورت همزمان در سطح استان از برنامه های روز نخست هفته تربیت بدنی و ورزش می باشد.
   وی در ادامه افزود: یکی از اهداف مهم برای برگزاری هفته‌ تربیت ‌بدنی مشارکت تمامی دستگاه‌های اجرایی در توسعه ورزش همگانی است که امیدوارم در طی زمان برگزاری هفته‌ تربیت ‌بدنی بتوانیم به این اهداف مهم دست پیدا کنیم .
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نواخته شدن نمادین زنگ ورزش در یکی از مدارس با حضور مسئولین اداره کل ، دیدار با خانواده های سرآمدان جوان در حوزه ورزش ، دیدار با پیشکسوتان ورزشی ،نشست خبری با اصحاب رسانه ، پیاده روی خانوادگی کارکنان ادارات ، مسابقه استانی دارت کارکنان دستگاههای اجرایی و افتتاح سالن باستانی میامی ،برگزاری جشنواره بازیهای بومی محلی وافتتاح خانه های ورزش روستایی را از اهم برنامه های روز سوم این هفته بیان کرد..
   وی افزود: در هفته تربیت بدنی و ورزش بیش از300 برنامه فرهنگی ، ورزشی و عمرانی در این استان اجرا می شود مراسمات فرهنگی ورزشی شامل مسابقات قرآنی، همایش های پیاده روی و کوهنوردی و برگزاری کلاسهای آموزشی در سطح استان بخشی دیگر از برنامه هایی است که در این ایام برگزار می شود.
   مجتبی جانعلی در پایان از وزیر محترم ورزش و جوانان و معاونین ، نماینده ولی فقیه در استان سمنان ، مجموعه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار ورزش دوست و دیگر مقامات استانی تشکر و قدردانی کرد و خواستار تعامل بیشتر و همراهی مناسب به موقع در جذب اعتبارات برای رفع مشکلات هیأتهای ورزشی، قهرمانان و ورزشکاران شد و همچنین در جهت نشاط ، شادابی و سلامت خود و جامعه از کلیه هم استانی های عزیز خواست ورزش را در برنامه های روزانه خود بگنجانند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,284,673
تعداد بازدید امروز : 2,722
تعداد بازدید دیروز : 6,520
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30