امروز : شنبه 16 آذر 1398
   
  • پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان به مناسبت هفته تربیت بدنی

   پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان به مناسبت هفته تربیت بدنی

   مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان ، بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.
   در این پیام آمده است:
   مریم بخشی همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش ضمن تبریک این ایام فرخنده به کارمندان ،هیات ها ، ورزشکاران ،مربیان ، پیشکسوتان و جامعه ورزش استان گیلان ،ورزش را پدیده ای منحصربفرد در شکوفایی جامعه ارزیابی کرد و گفت :حرکت در جهت ارزش های انقلاب و سرلوحه قراردادن منویات مقام معظم رهبری ازمبادی حصول به موفقیت ایران اسلامی در آوردگاههای جهانی خواهد بود .
   وی ورزش را مقوله ای فراگیر و جهانشمول برشمرد و افزود : که باید ازآن در جهت تعالی همه جانبه جامعه استفاده بهنگام کنیم .
   بخشی بر این نکته تاکید کرد که امروزه ورزش نقشی اساسی و بنیادی در سلامت جسمی و روانی اعضای یک جامعه دارد، برهمین اساس توجه و سرمایه گذاری در امر ورزش، سلامت جامعه را تضمین می کند .
   مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان با تکریم ازمقام شامخ شهیدان ،خانواده های جانبازان ،آزادگان و همه ی انسان هایی که با تلاش بی وقفه در جهت شکوفایی جامعه حرکت می کنند ،اظهار امیدواری کرد : با همدلی و پرهیز از حواشی این توانایی را داریم که بر اساس برنامه از پیش طراحی شده اهداف مورد نظر را به پیش برده و جامعه را از خدمات بهتری بهره مند سازیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,585,135
تعداد بازدید امروز : 13,392
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16