امروز : شنبه 16 آذر 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان کردستان؛

   هفته تربیت بدنی و ورزش را با صدور پیامی تبریک گفت

   هفته تربیت بدنی و ورزش را با صدور پیامی تبریک گفت

   حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به تمامی ورزشکاران و ورزش دوستان تبریک گفت.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش پیام تبریک صادر کرد.
   در متن پیام تبریک جولائی آمده است؛ ورزش از مهمترین عوامل سلامتی روح و بدن افراد اجتماع بوده و به عنوان یکی از شاخص های مهم اجتماعی و فرهنگی نقش موثر و مفیدی در پیشرفت، پیشبرد و تعالی جوامع بشری ایفا می کند.
   به وسیله ورزش و با نهادینه کردن آن در خانواده ها می توان سلامت افراد و کلیت یک جامعه را تضمین کرد و با ایجاد همدلی و همبستگی آنها را به سوی اهداف متعالی تر که همان پیشرفت است، سوق داد.
   ورزش به عنوان یک پدیده تربیتی می تواند نقش تاثیرگذاری در بالا بردن سطح فرهنگ اجتماع داشته و کمک شایانی در ایجاد و انتقال ارزش هایی همچون انجام کارهای گروهی و روحیه همکاری و امید به پیشرفت در میان افراد جامعه داشته باشد.
   ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان خاصی نبوده و فقط با نهادینه کردن فرهنگ ورزش و القای این اصل که ورزش یک نیاز اساسی خانواده هاست می توان در هر زمان و مکانی به فعالیت ورزشی پرداخت.
   هفته تربیت بدنی و ورزش امسال را در حالی آغاز می کنیم که شاهد درخشش جوانان کردستانی در میادین مختلف و رشته های گوناگون ورزشی و در عرصه های ملی و بین المللی هستیم.
   ایستادن در جایگاه هشتم دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور و قرار گرفتن بالاتر از استان هایی که دارای زیرساخت های ورزشی بیشتری نسبت به استان کردستان هستند خود گواه شایستگی دختران و پسران کردستانی است و نویدبخش روزهای پرافتخار و آینده ای بهتر برای ورزش این دیار قهرمان پرور است.
   در پایان و ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش از تمامی زحمات هیأت های ورزشی استان، همکاران تلاشگر ورزش و جوانان، قهرمانان، پیشکسوتان، داوران، مربیان و خبرنگاران دیداری و شنیداری تقدیر و تشکر می کنم و از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش استان کردستان از درگاه باری حق تعالی مسئلت می نمایم و همانطور که شعار هفته تربیت بدنی و ورزش امسال "پیش به سوی ایران فعال است" امیدوارم همه ما برای تحقق این شعار تلاش کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,585,135
تعداد بازدید امروز : 13,392
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16