امروز : شنبه 16 آذر 1398
   
  • به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش در قم رخ داد:

   طنین صدای زنگ ورزش و برگزاری همایش ورزش صبح‌گاهی با حضور مدیر کل و معاون امور بانوان

   طنین صدای زنگ ورزش و برگزاری همایش ورزش صبح‌گاهی با حضور مدیر کل و معاون امور بانوان

   طنین زنگ ورزش به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش در همایش ورزش صبح‌گاهی با حضور مدیر کل در دبیرستان دخترانه تربیت بدنی فخری قم به صدا در آمد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، همایش ورزش صبحگاهی به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش در دبیرستان تربیت بدنی فخری با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با طنین صدای زنگ ورزش آغاز و با برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از تنی چند از دبیران و دانش آموزان این واحد آموزشی به انجام رسید.
   در این مراسم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در سخنانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعینی حسینی به اهمیت ورزش در ابعاد گوناگون پرداخته و مهمترین رکن فواید توجه به حوزه ورزش را ثمرات آن در حوزه فرهنگی دانسته که موجب رشد و اعتلای جامعه خواهد شد.
   رسول منعم که معاون امور بانوان این اداره کل وی را همراهی می گرد، ابراز کرد: حضور و نوع رفتار قهرمانان و نام آوران ما در میادین فراملی مهمترین صحنه ممکن برای اشاعه فرهنگ و ارزش های دینی جمهوری اسلامی است که توسط ورزشکاران نمود عینی پیدا می کند.
   وی با طرح این مطلب که ورزش شور و نشاط را در جامعه فراهم می کند، ادامه داد: سرود ملی که مملو از المان های مذهبی و ملی است، زمانی که در کشورهای مختلف به سبب موفقیت ورزشکاران مرد و زن ما طنین انداز می شود، معرف ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم خاطر نشان کرد: از دیگر فواید توجه به ورزش می توان به بعد اجتماعی آن اشاره کرد که توجه به ورزش ضامن پیشگیری از معضلات مختلف اجتماعی است که این خود ابعاد مختلفی را تحت پوشش قرار می دهد.
   این مراسم با همکاری هیات ورزش های همگانی استان قم به انجام رسید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,585,275
تعداد بازدید امروز : 13,532
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16