امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • معاون وررش بانوان وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد :

   لزوم استفاده از توانمندی بانوان در مربیگری تیم های بانوان

   لزوم استفاده از توانمندی بانوان در مربیگری تیم های بانوان

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ،حضور یک مربی خانم در کنار بانوان ورزشکار را از لحاظ همدلی و ایجاد روحیه مناسب برای ورزشکاران ، دارای اهمیت خاصی ارزیابی کرد .   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مهین فرهادی زاد در جلسه وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی ، توانمندی های مربیان بانوان را مورد توجه قرار داد و از روسای فدراسیون ها خواست تا زمینه بکارگیری موثر مربیان بانوان را فراهم آورند.

   معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ، حضور مربی بانوان در کنار ورزشکاران را بسیار مهم برشمرد و اظهار داشت : حضور یک مربی خانم در کنار بانوان ورزشکار از لحاظ همدلی و ایجاد روحیه مناسب برای ورزشکار اهمیت خاصی دارد به همین دلیل باید حضور مربیان زن را در کنار دختران ورزشکاران تقویت کنیم و حتی برای ورزش های جدید و نوظهور که از آقایان به عنوان مشاور
   استفاده می کنیم و مشکلی هم وجود نداشته ، باید زمینه توانمندی بانوان مربی را بوجود آورده و فضا را برای همکاری موثر بانوان ایجاد کنیم .

   فرهادی زاد بهره گیری از ظرفیت کمپ های آموزشی در کنار رویدادهای بین المللی را برای ارتقا توانمندی مربیان بانوان مورد توجه قرار داد و از روسای فدراسیون ها خواست که زمینه استفاده از این ظرفیت را برای بانوان بوجود آورند .

   معاون ورزش بانوان همچنین خواستار برگزاری دوره های آموزشی برای سرپرستان بانوان تیم های ورزشی در استان های کمتر برخوردار از سوی فدراسیون ها شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,789,126
تعداد بازدید امروز : 7,015
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23