امروز : جمعه 22 آذر 1398
   
  • با حضور مدیر کل ،رئیس هیات و مدرس فدراسیون اسکواش کشور:

   اولین دوره تربیت مربی این رشته در استان کهگیلویه وبویراحمد آغاز شد

   اولین دوره تربیت مربی این رشته در استان کهگیلویه وبویراحمد آغاز شد

   با حضور علوی مدیر کل ،صفایی نیا رئیس هیات اسکواش استان ،گودرزی معاون توسعه ورزش اداره کل ، رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ، محمودی رئیس دفتر مدیریت ،کارشناسان ستادی اداره کل و فولادوند مدرس فدراسیون اسکواش کشور، اولین دوره تربیت مربی این رشته در استان آغاز شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ،صفایی نیا رئیس هیات اسکواش استان ،گودرزی معاون توسعه ورزش اداره کل ، رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،کارشناسان ستادی اداره کل و فولادوند مدرس فدراسیون اسکواش کشور، اولین دوره تربیت مربی این رشته در استان آغاز شد.
   در این دوره 21 نفر از علاقه مندان به این رشته از سراسر استان حضور دارند و زیر نظر سحر فولادوند مدرس سطح یک جهانی فدراسیون اسکواش کشور با آخرین قوانین و مقررات داوری و تکنیکی و تاکتیکی این رشته آشنا می شوند.
   این کلاس از روز چهارشنبه یکم آبان ماه شروع شده و تا روز جمعه سوم ادامه دارد.
   آئین افتتاحیه این دوره با حضور علوی مدیر کل ،آذر صفایی نیا رئیس هیات اسکواش استان ،گودرزی معاون توسعه ورزش ،کارشناسان اداره کل و مدرسین فدراسیون اسکواش کشور در محل سالن امفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .
   سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این آئین از حمایت فدراسیون اسکواش کشور در ایجاد و راه اندازی این رشته در استان تقدیر کرد.
   علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ،ایجاد رشته نو و تازه تاسیس در استان را یکی از اهداف خود و اداره کل ذکر کرد و ازنصب یک کورت آموزشی رشته اسکواش در یکی از سالن های شهر یاسوج خبر داد.
   آذر صفایی نیا ،رئیس هیات اسکواش کهگیلویه وبویراحمد از حمایت علوی مدیر کل در ایجاد و راه اندازی این رشته مفرح در استان تقدیر و اظهار امیدواری کرد با برگزاری دوره های آموزشی مربیگری و داوری شاهد رشد وارتقای این رشته تازه تاسیس در استان باشیم.
   در این آئین توسط فدراسیون اسکواش کشور و هیات اسکواش استان از حمایت ها و پیگیریهای علوی مدیر کل و رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد با اهدا لوح سپاس و هدایای تقدیر شد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,774,388
تعداد بازدید امروز : 13,860
تعداد بازدید دیروز : 17,010
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22