امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • افتتاح خانه کشتی پوریای ولی اصفهان

   افتتاح خانه کشتی پوریای ولی اصفهان

   طی مراسمی خانه کشتی پوریای ولی اصفهان روز چهارشنبه اول آبان ماه افتتاح شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، خانه کشتی پوریای ولی اصفهان ساعت ١۶روز چهارشنبه اول آبان ماه با حضور دکتر سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و دیگر مسئولین در مجموعه ورزشی شهید نصر افتتاح شد.
   این خانه کُشتی در مساحتی بیش از هزار متر مربع با اعتبار نزدیک به یک میلیارد تومان بازسازی شد و روز گذشته مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
   مصطفی میرزایی رییس هیات کشتی استان اصفهان در این مراسم گفت: خانه کشتی پوریای ولی بعد از گذشت نیم‌ قرن، بازسازی، مرمت و مجهز به سالن‌های استاندارد و مجهز شد.
   وی با بیان اینکه هیات کشتی اصفهان به‌دنبال ایجاد زیرساخت مناسب برای ارتقای این ورزش در استان است، افزود: سالن اختصاصی پوریای ولی آماده برگزاری مسابقه های قهرمانی کشوری است.
   میرزایی با اشاره به ایجاد خانه‌های کشتی در کاشان، زرین‌شهر، فولادشهر و گلپایگان خاطرنشان کرد: پوریای ولی، بزرگترین سالن کشتی در استان اصفهان است.
   همچنین دکتر محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در این آئین اظهار داشت: تشکر می‌کنم از کسانی که برای افتتاح و نوسازی این سالن تلاش کردند.
   وی ادامه داد: امیدوارم شاهد برنامه های بیشتری در سال های جاری باشیم و افراد بتوانند در رشته های مختلف برای ورزش استان اصفهان افتخار آفرینی کنند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در پایان اضافه کرد: خوشحال هستم که این سالن برای ورزشکاران آماده شد و امیدوارم که افتخار آفرینی این ورزشکاران را در سطح کشوری و بین المللی شاهد باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,789,327
تعداد بازدید امروز : 7,216
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23