امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • قهرمانان سومین دوره مسابقات رنکینگ جوانان دختران شناخته شدند

   قهرمانان سومین دوره مسابقات رنکینگ جوانان دختران شناخته شدند

   سومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور رده سنی زیر ۱۷ و ۱۹ سال که در روزهای 28 مهر ماه لغایت 2 آبان ماه جاری در شهرستان تهران جریان داشت عصر امروز پنج شنبه با شناخت برترین های این مسابقات به کار خود پایان داد .

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دیدار نهایی یک نفره رده سنی زیر ۱۹ سال بین نسیم صفایی و رمینا تاجیک هر دو نفر از تهران برگزار شد که این دیدار در پایان دو بر صفر به سود نسیم صفایی خاتمه یافت .
   رمینا تاجیک دوم شد و پریا اسکندری و یگانه تفرشی هر دو نفر از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.
   همچنین دیدار فینال دو نفره رده سنی زیر ۱۹ سال بین تیم دونفره یگانه تفرشی و پریا اسکندری از تهران و نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده از تهران برگزار شد که این دیدار در پایان با قهرمانی تیم دونفره یگانه تفرشی و پریا اسکندری از تهران به اتمام رسید .
   تیم دو نفره صفایی و یعقوب زاده دوم شدند و تیم های دونفره رمینا تاجیک و نرگس افشاری از تهران به همراه تیم دونفره گلناز کلهر و مبینا سیف الهی از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند. در دیدار نهایی یک نفره رده سنی زیر ۱۷ سال نیز فاطمه بابایی از آذربایجان شرقی به مصاف ساره امینیان از تهران رفت که در پایان این دیدار فاطمه بابایی با نتجه دو بر صفر برابر حریف خود به مقام نخست دست یافت . ساره امینیان دوم شد و پرنیان یزدانی از تهران و فاطمه مونس خواه از آذربایجان شرقی به مقام سوم مشترک دست یافتند.
   همچنین دیدار نهایی دو نفره رده سنی زیر ۱۷ سال بین تیم های دونفره مریم سلطانی و مریم اسمعیل تبار از فارس – فاطمه بابایی و فاطمه مونس خواه از آذربایجان شرقی برگزار شد که در پایان این مسابقه تیم دونفره سلطانی و اسمعیل تبار با نتجه دو بر صفر با غلبه بر حریف خود به مقام قهرمانی دست یافتند .
   تیم دو نفره بابایی و مونس خواه دوم شد و تیم های دونفره ساره امینیان و کیمیا آزادواری از تهران و پرنیان یزدانی و مانیا یکرنگ از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند . در پایان مسابقات، با حضور سرکار خانم دکتر مددی نایب رئیس فدراسیون و آقای علیرضا الهاکی رئیس هیات استان تهران، مدالهای قهرمانان توزیع گردید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,788,944
تعداد بازدید امروز : 6,833
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23