امروز : جمعه 22 آذر 1398
   
  • معاون وزیر ورزش و جوانان در رقابت های کونگ فو قهرمانی بزرگسالان کشور به میزبانی شهرستان قروه

   حضور جمشید تقی زاده :با توسعه زیر ساختها، شهرهای کوچک می توانند میزبان رویدادهای ورزشی باشند

   حضور جمشید تقی زاده :با توسعه زیر ساختها، شهرهای کوچک می توانند میزبان رویدادهای ورزشی باشند

   معاون وزیر ورزش و جوانان در رقابت های کونگ فو قهرمانی بزرگسالان که در قروه در حال برگزاری است ، گفت : با سیاست های دولت تدبیر و امید و توسعه زیر ساخت های ورزشی در شهرهای کوچک همه شاهد برگزاری مسابقات کشوری در سطحی بسیار بالا هستیم و من فکر میکنم این شهرها توانایی برگزاری رقابت های بین المللی را نیز دارد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان حمشید تقی زاده در حاشیه برگزاری این رقابتها گفت:زمانی تنها شهرهای بزرگ توانایی برگزاری مسابقات کشوری را داشتند و نگاه اکثر کارشناسان نیز بر این مبنا بود.

   وی افزود : با سیاست های دولت تدبیر و امید و توسعه زیر ساخت های ورزشی در شهرهای کوچک همه شاهد برگزاری مسابقات کشوری در سطحی بسیار بالا هستیم و من فکر میکنم این شهر توانایی برگزاری رقابت های بین المللی را نیز دارد.

   تقی زاده یاداور شد: در دولت تدبیر و امید تمرکزگرایی در ورزش از بین رفت و ما شاهد برگزاری مسابقاتی در سطح جهانی، بین المللی و آسیایی در شهرهایی مانند کرمانشاه و ارومیه، اردبیل بودیم.

   وی ادامه داد:میزبانی و برگزاری مسابقات کشوری در شهرهای کوچک موجب ایجاد شور و نشاط اجتماعی شده و در دراز مدت سود اقتصادی و گردشگری را نیز دربر دارد.
   معاون وزیر همچنین گفت :در بازدید از پروژه های ورزشی شهرهای دهگلان، قروه و سریش آباد دیدم که همه مسئولین استانی با وجود تمامی محدودیت ها سعی دارند پروژهای ناتمام را به سرانجام برسانند که این جای بسی خوشحالی است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,774,991
تعداد بازدید امروز : 14,463
تعداد بازدید دیروز : 17,010
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22