امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • محمود یاوری :وحدت ملی در فوتبال بر همه موارد اولویت دارد

   محمود یاوری :وحدت ملی در فوتبال بر همه موارد اولویت دارد

   پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد : آنچه در ورزش ایران و بویژه فوتبال اهمیت فراوان دارد، حفظ وحدت ملی است و بدون شک فارغ از طرفداری و هواداری از تیم های مختلف همه تشویق ها باید جنبه ملی داشته باشد .

   محمود یاوری در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، اهمیت حفظ وحدت ملی در فوتبال ایران را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت : آنچه اهمیت دارد منافع ملی است و در فوتبال ایران این أصل باید مورد توجه قرار گیرد ، چرا که رقابت ها همیشه وجود دارد و نکته مهم آن است که این رقابت ها باید همچنان موجب حفظ وحدت و انسجام ملی شود .

   سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد : آنچه مسلم است برای تماشاگران در شهرهای مختلف هم منافع ملی از اهمیت فراوانی برخوردار است چرا که همه مردم افتخار آفرینی زیر فرچم ایران را مَی پسندند و هرآنچه خارج از منافع ملی رخ دهد مورد قبول هیچ کس نیست .


   محمود یاوری تصریح کرد : در ایران قومیت ها در کنار هم به خوبی و مسالمت آمیز زندگی می کنند و آنچه برای همه اهمیت دارد نام ایران است و همه باید برای حفظ وحدت و انسجام ملی همچون همیشه کوشا باشیم و عرصه فوتبال را همچون گذشته به عرصه وحدت و یکدلی تبدیل کنیم تا مردم از آن لذت ببرند .

   این پیشکسوت باسابقه فوتبال در پایان به فرهنگ سازی در قبال تماشاگران هم تاکید کرد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,199,143
تعداد بازدید امروز : 698
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22