امروز : جمعه 24 آبان 1398
   
  • دکتر سلطان حسینی: هیات منتخب تکواندو باید حمایت شود

   دکتر سلطان حسینی: هیات منتخب تکواندو باید حمایت شود

   اداره کل ورزش و جوانان تمام قد در کنار شهرام الله آبادی رئیس هیات تکواندو استان اصفهان می باشد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، دکتر سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در مجمع انتخاباتی رئیس هیات تکواندو استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: امیدوارم همچون گذشته تکواندوکاران ایرانی در مسابقات بین المللی بدرخشند و افتخارآفرینی ورزشکاران این رشته در میادین مختلف را به آقای فولادگر و جامعه تکواندو کشور تبریک می گویم.
   وی با اشاره به ثبت نام ۱۳ نفر برای انتخابات رئیس هیات تکواندو استان اصفهان، گفت: جای خوشحالی دارد که ورزش مهم شده است و امروز می بینیم که ۱۳ نفر برای انتخابات این هیات ثبت نام نموده اند و دغدغه توسعه رشته تکواندو استان را دارند.
   دکتر سلطان حسینی ضمن تبریک به شهرام الله آبادی بیان داشت: برای بنده فرقی نمی کرد که چه کسی به صندلی رئیس هیات تکواندو استان برسد، اما اکنون اداره کل ورزش و جوانان تمام قد در کنار شهرام الله آبادی رئیس هیات تکواندو استان اصفهان می باشد تا توسعه و پیشرفت این رشته را شاهد باشیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان تصریح کرد: همه جامعه تکواندو استان اصفهان باید از شهرام الله آبادی حمایت کنند و در راستای سیاست های وی جهت توسعه و گسترش این رشته گام بردارند تا تکواندو استان اصفهان به جایگاه اصلی اش تکیه زند.
   دکتر سلطان حسینی در پایان افزود: انتظار داریم هیات منتخب به گونه ای عمل کند که ده ها نفر همچون سجاد مردانی و مرجان سلحشوری در میادین مختلف بین المللی برای اصفهان و کشور افتخار آفرینی کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,225,594
تعداد بازدید امروز : 9,097
تعداد بازدید دیروز : 18,052
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22