امروز : جمعه 24 آبان 1398
   
  • پویش ملی ارتقاء نشاط و سلامت زنان با ورزش" بمناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت بانوان ایران در آذربایجان غربی برگزار شد

    پویش ملی ارتقاء نشاط و سلامت زنان با ورزش" بمناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت بانوان ایران در آذربایجان غربی برگزار شد

   پویش ملی ارتقاء نشاط و سلامت زنان با ورزش" بمناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت بانوان ایران در استان آذربایجان غربی نیز برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی در راستای ارتقاء نشاط و سلامت اجتماعی " پویش ملی ارتقاء نشاط و سلامت زنان با ورزش" بمناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت بانوان ایران( سبا) با شعار " ورزش،شادابی،آرامش" به استناد مصوبه ستاد ملی زنان و حسب هماهنگی های انجام گرفته با حوزه معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری و با همکاری دستگاه ها و نهادهای متولی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه به همّت گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان در بوستان گوللرباغی ارومیه با شور و نشاط و شکوه خاصی برگزار گردید.
   پیاده روی،نرمش و آموزش حرکات ورزشی موثر در محیط کار،توزیع بروشورهای اطلاعاتی و تکمیلی،میز سنجش قند و فشار خون و وزن و ..‌.،غربالگری سرطان سینه با حضور پزشکان متخصص و نیز مسابقات ورزشی به همراه اهدای جوایز ارزشمند از دیگر برنامه های این پویش بود.
   در این برنامه که در همین راستا در تمامی شهرستان های سراسر آذربایجان غربی نیز به اجرا درآمد، شهلا مومن رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان و پریسا علیلو مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری نیز حضور داشتند.
   در خاتمه این پویش مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری ضمن ابراز خرسندی از برگزاری شایسته این پویش و مشارکت بانوان شاغل در ادارات و دستگاه های اجرایی از اهتمام و تلاش مجموعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان و نیز مدیرکل ورزش و جوانان به جهت اقدامات مؤثر در توسعه و تعمیم ورزش در بین بانوان و خانواده ها که زمینه ساز شور و نشاط اجتماعی و سلامتی جسم و روح است تقدیر و تشکر نمود.
   در پایان این پویش از طرف ستاد برگزاری جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,225,879
تعداد بازدید امروز : 9,382
تعداد بازدید دیروز : 18,052
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22