امروز : جمعه 24 آبان 1398
   
  • افتتاح چند پروژه ورزشی در لارستان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

   افتتاح چند پروژه ورزشی در لارستان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

   با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان چند طرح مهم ورزشی در شهرستان لارستان افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، دکتر ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به همراه پریچهره مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت ورزش و جوانان شب گذشته به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح عمرانی و ورزشی وارد استان فارس شد.
   وی صبح امروز پنجشنبه 16 آبان ماه سال جاری ابتدا به شهرستان لارستان رفت و پروژه زمین چمن مصنوعی بزرگ و استاندارد مجموعه ورزشی شهید دانشیار این شهرستان را افتتاح کرد.
   در ادامه سفر خانم دکتر فرامرزیان به لارستان ، سالن چند منظوره مجتمع ورزشی حاج عبدالرحیم فولادچنگ که توسط خیر نیک اندیش و ورزشی یار این شهرستان احداث گردیده است افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
   دیگر برنامه سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به شهرستان لارستان حضور در جمع خیرین نیک اندیش و ورزشیار این شهرستان بود که طی آیینی از این عزیزان تجلیل به عمل آمد .
   همچنین معاون وزیر ورزش و جوانان و هیات همراه از طرح های ورزشی در حال احداث سالن تنیس روی میز و زورخانه لارستان بازید کرد .
   در سفر دکتر ژاله فرامرزیان به لارستان رضایی معاون عمرانی استانداری فارس، جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لارستان، گراش و خنج در مجلس شورای اسلامی، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان ، سید اسلام موسوی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، خدا کرم کریمی معاون عمرانی، اداره کل، فرماندار، تنی چند از مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستانهلارستان ، و دیگر مسوولان محلی وی را همراهی کردند .
   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در ادامه سفر خود به استان فارس عصر امروز به شهرستان جهرم می رود تا پروژه خانه جوان این شهرستان را افتتاح نماید و همچنین صبح فردا جمعه 17 آبان ماه نیز در شهرستان های داراب و زرین چندین طرح ورزشی را افتتاح و مورد بهره برداری قرار می دهد .
   گفتنی است این طرح های ورزشی احداث شده بالغ بر بیست میلیارد تومان اعتبار در برداشته که از محل اعتبارات ملی و وزارت نفت هزینه شده است.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,225,594
تعداد بازدید امروز : 9,097
تعداد بازدید دیروز : 18,052
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22