امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر به لارستان : افتتاح و کلنگ زنی ۲۲ پروژه ورزشی در فارس حاصل تلاش دولتمردان و مدیران استانی است

   معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر به لارستان : افتتاح و کلنگ زنی ۲۲ پروژه ورزشی در فارس حاصل تلاش دولتمردان و مدیران استانی است

   معاون وزیر ورزش و جوانان در سفرخود به لارستان گفت : افتتاح و کلنگ زنی ۲۲ پروژه ورزشی در فارس حاصل تلاش دولتمردان و مدیران استانی است .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورز‌ش و جوانان فارس، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان که جهت افتتاح 18 پروژه ورزشی به فارس سفر کرده است احداث این طرح های عمرانی و ورزشی را حاصل تلاش دولتمردان و مدیران استانی دانست .
   ژاله فرامرزیان که صبح امروزپنجشنبه 16 آبان ماه در مراسم بهره برداری از سالن چند منظوره خیرساز فولاد چنگ در شهر خور از توابع لارستان سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود:قرار بود این پروژه ها در هفته تربیت بدنی افتتاح و به بهره‌برداری برسد اما به دلیل تقارن این هفته با دهه سوم صفر مقرر شد که افتتاح پروژه با تاخیر به زمان کنونی موکول شود.
   وی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی بزرگ شهید دانشیار لارستان افزود: یکی از اولویت های وزارت ورزش و جوانان توسعه زیرساخت های ورزشی در نقاط مختلف کشور است.
   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: دولت در تکمیل و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق محروم توجه خاصی داشته و استان فارس نیز یکی از استان‌های پیشرو در تحقق این اراده دولت است.
   فرامرزیان با بیان اینکه در این سفر دو روزه پروژه‌های ورزشی و خدماتی در حوزه ورزش و جوانان در لارستان، جهرم، داراب و زرین دشت افتتاح و به بهره برداری می رسد افزود:در کنار بهره برداری از این پروژه ها که با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان احداث شده چهار پروژه دیگر نیز کلنگ‌زنی خواهد شد.
   وی از اهداف دیگر این سفر راشرکت در مراسم تجلیل از خیرین ورزشی و بازدید از فضاهای ورزشی خیرساز و فضاهایی که اداره کل ورزش و جوانان در حال احداث آنها است عنوان کرد و افزود: در این بازدیدها روند اختصاص اعتبار و بررسی راهکارهای تسریع در احداث این پروژه ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
   گفتنی است فرامرزیان پس از لار به جهرم سفر خواهد کردتا باحضور وی خوابگاه و و خانه جوانان این شهرستان نیزافتتاح شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,199,112
تعداد بازدید امروز : 667
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22