امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • دکتر سلطانی فر : یک کارگاه بزرگ سازندگی ورزش، توسط همکاران ما و با حمایت دولت و مجلس پیگیری مَی شود

   دکتر سلطانی فر : یک کارگاه بزرگ سازندگی ورزش، توسط همکاران ما و با حمایت دولت و مجلس پیگیری مَی شود

   وزیر ورزش و جوانان گفت : باعث خرسندی است که در ایّام مبارکی که مصادف است با آغاز امامت منجی عالم بشریت است ، توفیق پیدا کردیم که در استان کهگیلویه و بویر احمد در افتتاح و بهره برداری از ١٦ پروژه ورزشی در سطح استان شرکت کنیم .   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر ادامه داد: خوشبختانه در بخش زیرساخت های ورزشی، استان کهگیلویه و بویر احمد اتفاقات معجزه واری رخ داده و در حال وقوع هست . امروز ما در چنین منطقه ای شاهدیم که سالن ویژه بانوان افتتاح می شود و چندین زمین مینی فوتبال با چمن مصنوعی افتتاح می شود ، خانه جوان در این منطقه احداث شده که به بهره برداری مَی رسد.همچنین در سطح شهرستان گچساران بیست پروژه دیگر در حال احداث داریم که تا یکسال آینده افتتاح و به بهره برداری مَی رسد .

   وزیر ورزش و جوانان گفت: در زمینه پروژه های ورزشی در استان کهگیلویه و بویر احمد در دوسال گذشته اتفاقات خوبی افتاده است هم در بخش سخت افزاری هم نرم افزاری که موفقیت های خوب ورزشکاران در عرصه های ملی و بین المللی بودیم و فکر مَی کنم با بهره برداری از پروژه ها خبرهای خوبی را در آینده از ورزش این استان خواهیم داشت و انشالله نوجوانان دختر و پسر در رویدادهای مختلف ملی و بین المللی خواهند درخشید .


   دکتر سلطانی فر در ادامه به افتتاح بیش از سیصد پروژه ورزشی در سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت : سال گذشته در حالی که هدفگذاری ما افتتاح پانصد پروژه بود ، با تلاش همکارانم هفتصد پروژه به بهره برداری رسید . امسال هم با وجود محدودیت هایی که در اثر تحریم های ظالمانه آمریکا بوجود آمده ، هفتصد پروژه را هدفگذاری کردیم .

   وزیر ورزش و جوانان گفت : سه سال پیش که در این وزارتخانه خدمت خو را آغاز کردم ، حدود ٤ هزار پروژه نیمه تمام داشتیم برخی پروژه ها هم در این مدت شروع شد ، الان کمتر از سه هزار پروژه نیمه تمام داریم که خداوند عنایت کرده ، همکارانم زحمت کشیدند و عزیزان در دولت و مجلس کمک کردند ، استانداران در همه بخش ها حامی ما بودند ، نمایندگان محترم ، کمیسیون فرهنگی ، کمیسیون برنامه و بودجه ، آقای تاجگردون که همیشه همراه بودند و حمایت های خودشان را همیشه معطوف ورزش کردند هم برای استان و شهرستانشان و هم برای کل کشور و پروژه هایی که در ده دوازده سال قبل بلاتکلیف مانده بود ، الان در دستور کار داریم از جمله ده سالن سرپوشیده پنج و شش هزار نفری در ده مرکز استان که حدود سه تا چهار سالن تا پایان سال افتتاح مَی کنیم در سنندج ، شیراز و یکی از دو سالن ساری و احتمالا کرج و بقیه سألنها را برنامه ریزی کردیم تا پایان دولت دوازدهم تکمیل و به بهره برداری برسانیم که این اتفاق بزرگ در ورزش کشور است همچنین دهها استادیوم پنج هزارنفری فوتبال را در دستور کار داریم که تا پایان امسال هفت تا هشت پروژه را تکمیل مَی کنیم .

   سلطانی فر توضیح داد: در هر صورت در بخش عمرانی ورزش یک کارگاه بزرگ سازندگی توسط همکاران ما و با حمایت دولت و مجلس پیگیری مَی شود

   وزیر ورزش و جوانان گفت : در ورزش قهرمانی هم دستاوردهای بسیار خوبی در رشته های مختلف داشتیم که امیدواریم در ادامه هم با کسب سهمیه های خوب در باریها المپیک حضور مقتدرانه داشته باشیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,200,160
تعداد بازدید امروز : 1,715
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22