امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در آیین افتتاحیه جام خوشه چین منطقه چهار کشور:

   جام خوشه چین بسترساز تبادل تجربیات ورزشکاران روستایی است

   جام خوشه چین بسترساز تبادل تجربیات ورزشکاران روستایی است

   معاون امور هماهنگی و عمرانی استانداری مرکزی اظهار داشت :مسابقات جام خوشه چین رویدادی ارزشمند است که افق جدیدی را پیش روی ورزش می گشاید.

   مهدی زندیه وکیلی در مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات ورزش روستایی منطقه چهار کشور به میزبانی استان مرکزی با بیان این مطلب گفت: گردآمدن ورزشکاران روستایی شش استان کشور در کنار هم نتایج مثبتی را رقم خواهد زد که از آن میان می توان به تبادل تجربیات ورزشی آنان اشاره کرد.
   وی افزود: این رقابت ها علاوه بر انتقال تجربیات به یکدیگر، زمینه ساز معرفی فرهنگ، آداب، رسوم و سنن استان هاست که ورزش روستایی مسیر آن را هموار نموده است.
   معاون امور هماهنگی و عمرانی استانداری مرکزی در ادامه اظهار داشت: جایگاه روستاها از اهمیت ویژه ای در برنامه ریزی های کلان کشوری و همچنین تصمیم سازی های استانی دارد.
   زندیه وکیلی افزود: از همین رو در حوزه عمرانی نیز بخشی از وظایف ما هدایت برنامه ها و اعتبارات به سمت و سوی روستاها و رونق بخشی به آنهاست.
   وی افزایش تعداد زمینهای چمن روستایی در استان را از اقداماتی عنوان کرد که در راستای تقویت ورزش روستاها صورت گرفته است.
   معاون عمرانی استانداری مرکزی از همکاری دهیاری ها و ادارات کل ورزش و جوانان استان در انجام اقدامات توسعه ورزش روستایی قدردانی کرد.
   زندیه وکیلی با تاکید بر اینکه رقابت ها باید در فضایی سازنده و سالم برگزار شود و موجبات صمیمیت بیشتر ورزشکاران استان ها را فراهم آورد برای تمامی ورزشکاران شرکت کننده، آرزوی موفقیت کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,199,143
تعداد بازدید امروز : 698
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22