امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • نائب رییس هیات ورزش های روستایی خبر داد:

   کسب جایگاه نخست مسابقات طناب کشی رقابت های جام خوشه چین توسط استان مرکزی

   کسب جایگاه نخست مسابقات طناب کشی رقابت های جام خوشه چین توسط استان مرکزی

   نائب رییس هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی نتایج ب روز نخست رقابت های " #جام_خوشه_چین " منطقه چهار کشور که به میزبانی استان مرکزی در حال برگزاری است را اعلام کرد.


   به گزارش ستاد خبری جام خوشه چین نجمه محمدی با اشاره به نتایج بازی های روز نخست رقابت های " #جام_خوشه_چین " منطقه چهار کشور که به میزبانی استان مرکزی برگزار شده است، گفت: در بخش بانوان رده سنی نوجوانان و جوانان و در دوی ۱۰۰ متر به ترتیب استان های خوزستان، لرستان، همدان و مرکزی رتبه های اول تا چهارم مسابقات جام " خوشه چین " را کسب کردند.

   وی افزود: در "دو هزار متر" بانوان نیز؛ استان های خوزستان، مرکزی و لرستان به ترتیب موفق به کسب جایگاه های اول تا سوم این رقابت ها شدند.

   نائب رییس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان مرکزی با اشاره به نتایج مسابقات " هفت سنگ" بانوان نیز گفت: در مسابقات "هفت سنگ" استان ایلام رتبه اول، همدان دوم و استان مرکزی حائز رتبه رتبه سوم شد.

   او در خصوص نتایج مسابقات " چوب کشی" بیان داشت: در مسابقات چوب کشی منهای ۶۵ کیلوگرم بانوان، استان خوزستان رتبه اول، لرستان دوم و مرکزی رتبه سوم و همچنین در منفی ۷۵ کیلوگرم استان کرمانشاه رتبه اول، مرکزی دوم و خوزستان رتبه سوم مسابقات را کسب کردند.

   محمدی درباره نتایج مسابقات طناب کشی بانوان اظهار کرد: بانوان استان مرکزی رتبه نخست رقابت های طناب‌کشی را کسب کردند و از استان های خوزستان و همدان پیشی گرفت به طوری که آن ها به تربیت جایگاه های دوم و سوم را به دست آورند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,200,098
تعداد بازدید امروز : 1,653
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22