امروز : جمعه 24 آبان 1398
   
  • افتتاح و عملیات احداث 13 پروژه ورزشی در شهرستان داراب با حضور فرامرزیان

   افتتاح و عملیات احداث 13 پروژه ورزشی در شهرستان داراب با حضور فرامرزیان

   معاون وزیر ورزش و جوانان 13 پروژه ورزشی را در شهرستان داراب افتتاح و کلنگ زنی کرد .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس دکتر ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز جمعه هفدهم آبان ماه وارد شهرستان داراب شد و به صورت همزمان تعداد ٧ زمین چمن مصنوعی در روستاهای قلاتویه، جمسی، لازنگان، ملک آباد، فتح آباد، آب جهان، اسلام آباد را افتتاح کرد.
   در این در این مراسم حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس، معاونین توسعه منابع و امور عمرانی اداره کل، فرماندار، اعضای شورای اسلامی. بخشداران، دهیاران و تنی چند از مسوولان محلی حضور داشتند.
   همچنین کلنگ احداث تعداد ۶ زمین چمن مصنوعی دیگر نیز به صورت همزمان در روستاهای بختاجرد، مرز، تل بارگاه، شهرک غدیر، زیر بدان و شهرک فجر به زمین زده شد و عملیات اجرایی آن آغاز گردید.
   این پروژه های ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت و شهرستان احداث می‌شود.
   پایان سفرمعاون وزیر ورزش و جوانان به استان فارس ، حضور در جلسه شورای اداری شهرستان داراب در محل فرمانداری بود .
   در این نشست کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، پریچهره مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان، معاونین توسعه منابع و پشتیبانی و امور عمرانی اداره کل، ذیحساب، مدیران ستادی و مسوولان امور مالی و بودجه اداره کل ، مسوولان ادارات و نهادها و دستگاههای اجرایی و برخی دیگر از سایر مدیران شهرستان داراب حضور داشتند و مسائل و مشکلات و نیازمندیهای ورزش و جوانان شهرستان داراب مورد بررسی قرار گرفت.
   گفتنی است دکتر ژاله فرامرزیان پس از سفر سه روزه خود به استان فارس شامگاه امروز جمعه 17 آبان ماه شیراز را به مقصد تهران ترک نمود .
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,226,560
تعداد بازدید امروز : 10,063
تعداد بازدید دیروز : 18,052
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22