امروز : جمعه 24 آبان 1398
   
  • به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت

   همایش پیاده روی بانوان شاغل دستگاههای اجرایی استان سمنان برگزار شد

    همایش پیاده روی بانوان شاغل دستگاههای اجرایی استان سمنان برگزار شد

   به مناسبت‌ هفته ملی سلامت بانوان ایرانی و طرح پویش ملی ارتقای نشاط و سلامت ، همایش پیاده روی بانوان شاغل دستگاههای اجرایی استان سمنان برگزار شد

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ به مناسبت‌ هفته ملی سلامت بانوان ایرانی و طرح پویش ملی ارتقای نشاط و سلامت و به همت ادارهکل ورزش و جوانان استان سمنان . سایر دستگاههای اجرایی همایش پیاده روی بانوان شاغل دستگاههای اجرایی استان در پارک شقایق سمنان برگزار شد.
   ناهید امیدی رئیس هماهنگی ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: این برنامه جهت اهمیت ترویج فعالیت بدنی برای شادابی و تندرستی زنان شاغل با شعار «ورزش، شادابی و آرامش» همزمان در سراسر استان در روز سه شنبه۱۴ آبان ۹۸ برگزار شد.
   وی افزود:این همایش در سمنان راس ساعت 7:30 در پارک شقایق با برگزاری آموزش حرکات ورزشی موثر در محیط کار ، مسابقات مختلف ورزشی ، بازیهای بومی و محلی و میز امداد همراه خواهد بود.
   امیدی در ادامه گفت: وی افزود: امید است با فرهنگ سازی ورزش صبحگاهی برای بانوان شاغل ادارات، شاهد افزایش سلامت، تندرستی و نشاط اجتماعی و به تبع آن شاهد خدمات رسانی مطلوبتر به شهروندان و ارباب رجوع در راستای شغلی آنها باشیم
   رئیس هماهنگی ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تصریح کرد: بانوان ضمن انجام پیاده روی به اجاری حرکات ورزشی پرداختند و در پایان به قید قرعه به برخی از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,226,275
تعداد بازدید امروز : 9,778
تعداد بازدید دیروز : 18,052
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22