امروز : جمعه 22 آذر 1398
   
  • معاون اداره کل ورزش و جوانان البرز:

   توجه به استعدادهای روستایی از مهم ترین اهداف جام خوشه چین

    توجه به استعدادهای روستایی از مهم ترین اهداف جام خوشه چین

   معاون اداره کل ورزش و جوانان البرز گفت: با نگاهی به نتایج حاصل از مسابقات ورزشی در می یابیم که بسیاری از روستائیان که استعدادهای ورزشی آنان در مسیر صحیح هدایت شده و پرورش یافته است، در رقابت ها خوش درخشیده اند که همین امر نیز نشان از ظرفیت بالای استعدادها در مناطق روستایی دارد.

   قدرت اله شمیرانی در حاشیه برگزاری مسابقات جام خوشه چین منطقه یک به میزبانی البرز در گفت و گو با پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان البرز، بیان کرد: باتوجه به وجود روستاهای متعدد در سطح استان، می طلبد که در برنامه ریزی ها، روستاها و ساکنین آن به ویژه جوانان در اولویت های نخستین قرار گیرند.
   وی ادامه داد: با نگاهی به نتایج حاصل از مسابقات ورزشی در می یابیم که بسیاری از روستائیان که استعدادهای ورزشی آنان در مسیر صحیح هدایت شده و پرورش یافته است، در رقابت ها خوش درخشیده اند که همین امر نیز نشان از ظرفیت بالای استعدادها در مناطق روستایی دارد.
   معاون اداره کل ورزش و جوانان همچنین اظهار کرد: هدف اداره ورزش و جوانان از برگزاری این دور از مسابقات جام خوشه چین، توجه به استعدادهای جوان روستایی است که امیدواریم در این راستا نیز اتفاقات مثبتی رخ دهد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,773,444
تعداد بازدید امروز : 12,916
تعداد بازدید دیروز : 17,010
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22