امروز : جمعه 24 آبان 1398
   
  • جام خوشه چین _ استان البرز

   دکتر احمدی : هدف ما توسعه ورزش همگانی و ورزش روستایی است /تجهیز ۳ هزار خانه روستایی دیگر در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است

   دکتر احمدی : هدف ما توسعه ورزش همگانی و ورزش روستایی است /تجهیز ۳ هزار خانه روستایی دیگر در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی اظهار داشت : هدف ما توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی با شعار "پیش به سوی ایران فعال است".

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از ستاد خبری جام خوشه چین دکتر احمدی ضمن قدرشناسی از تمامی دست اندرکاران و تلاشگران برگزاری این رقابتها گفت : امیدواریم با میزبانی شایسته البرز و شرکت و تلاش شما ورزشکاران شاهد مسابقاتی پر بار در اولین دوره جام خوشه چین باشیم.

   وی افزود : شعار ما برای توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی "پیش به سوی ایران فعال است"و اعتقاد داریم باید زمینه و شرایط را یکسان برای‌‌ فعالیت‌ شهرنشینان و روستاییان فراهم کنیم.

   معاون وزیر ورزش و جوانان بابیان اینکه جام خوشه چین برای حضور ورزشکاران نوجوان و جوان روستایی در رقابتهای ورزشی طراحی شده تاکید کرد باید شرایطی را ایجاد کنیم که روستاییان بتوانند به راحتی در مسابقات ورزشی حضور یابند.

   او افزود : بیش از یک و نیم میلیون نفر در سراسر کشور در اولین دوره جام خوشه چین با یکدیگر رقابت می کنند و قرار است بعد از مرحله ی منطقه ای، در دهه مبارک فجر مرحله ی ملی جام خوشه چین برگزار شود.

   دکتر احمدی با تاکید براینکه تلاش وزارت ورزش و جوانان تهیه امکانات بیشتر برای فعالیت های ورزشی روستاییان است اظهار داشت : راه اندازی خانه های ورزش روستایی نمونه ای بارز از تلاش های وزارت ورزش و جوانان در جهت توسعه ورزش در مناطق روستایی است.

   او گفت :تجهیز بیش از ۳ هزار خانه روستایی دیگر در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد بیان کرد :انتظار داریم این مسابقات موجب افزایش دوستی ها، رفاقت و همبستگی میان ورزشکاران عزیز مناطق روستایی کشور باشد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,226,116
تعداد بازدید امروز : 9,619
تعداد بازدید دیروز : 18,052
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22