امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • معاون توسعه مدیریت ومنابع وزارت ورزش و جوانان :

   وزارت ورزش و جوانان در بین پنج دستگاه برتر از لحاظ شاخص افکارسنجی و میزان رضایت مردم قرار گرفت

   وزارت ورزش و جوانان در بین پنج دستگاه برتر از لحاظ شاخص افکارسنجی و میزان رضایت مردم قرار گرفت

   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان رتبه وزارت ورزش و جوانان را در ابعاد عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی رتبه خوب عنوان کرد و از این وزارتخانه به عنوان یکی ار پنج دستگاه برتر در زمینه میزان رضایت مردم نام برد

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ژاله فرامرزیان گفت : در جشنواره شهید رجایی چند فاکتور بحث می شود که یکی از آنها شاخص های عمومی و اختصاصی دستگاه هاست و یکی نیز أفکار سنجی و میزان رضایتمندی مردم و دیگری هم میزان تلاش و اثرگذاری در حوزه دولت الکترونیک و فعالیت سیستم نظام بدون کاغذ هست .

   وی ادامه داد : در شاخص های عمومی و اختصاصی که وزارت ورزش و جوانان با ارتقا یک رتبه نسبت به سال ٩٦ در سال ٩٧ به رتبه خوب ارتقا یافت و بخش قابل توجهی از امتیازاتی هم که مربوط به این رتبه بود ، به بخش فعالیت های عمومی و در بخشی هم فعالیت های اختصاصی ورزش قهرمانی ، همگانی و حوزه جوانان اختصاص داشت .

   معاون وزیر ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد : حوزه دیگری که مورد سنجش قرار گرفت ، أفکار سنجی و میزان رضایت مردم بود که أفکار سنجی در پنج بخش و هر بخش ٢٢ سوال و هر بخش ٢٠ امتیاز دارد که جمعا ١٠٠ امتیاز را به خودش اختصاص می دهد . در سال ٩٧ ، ٢٣ دستگاه بررسی و ارزیابی شدند و سال ٩٨ قرار است ٥٠ دستگاه بحث أفکار سنجی در مورد آنها انجام شود .

   او توضیح داد: در سال ٩٧ امتیاز دستگاه ها بین ٩٠ تا ١٠٠سطح عالی است ؛ بین ٨٩ تا ٧٥ سطح خوب و بین ٧٤ تا ٦٠ سطح متوسط است .

   فرامرزیان اضافه کرد:بالاترین امتیاز در بین دستگاه ها سازمان ثبت احوال با ٧٤ امتیاز بود و وزارت ورزش و جوانان ٧١/٢ امتیاز به خودش اختصاص داده است که شاخص های تعریف شده هم میزان آگاهی مراجعین از اطلاع رسانی دستگاه در زمینه وظایف ؛ میزان اعتماد به مهارت کارکنان در انجام وظایف ، نحوه رفتار کارکنان ، وضعیت فضای اداری و تجهیزات برای ارائه خدمات و سایر موارد قانونمندی و نحوه إداره بوده که وزارت ورزش و جوانان بین ٥ دستگاه برتر در شاخص ها و سطح رضایتمندی مردم از بین ٢٣ دستگاه قرار دارد.
   او گفت : امیدواریم با تلاش ها و فعالیت ها یی که انجام مَی شود در ابعاد و شاخص ها و سطح ها و موضوعاتی که تعریف می شود ،سال آینده بتوانیم سطح خود را به سطح سه دستگاه برتر برسانیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,788,944
تعداد بازدید امروز : 6,833
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23