امروز : جمعه 22 آذر 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در سفر استانی یزد:

   افتتاح پروژه های ورزشی در سال های اخیر توانسته تأثیرش را در قهرمانی ها بگذارد

   افتتاح پروژه های ورزشی در سال های اخیر توانسته تأثیرش را در قهرمانی ها بگذارد

   وزیر ورزش و جوانان افتتاح پروژه های ورزشی در سال های اخیر را در کسب موفقیت های ورزش ایران تاثیرگذار دانست .   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛دکتر سلطانی فر در سفر استانی هیات دولت در یزد گفت: در سفر استانی رییس جمهور طبق روال ، بخشی از نیازهای استان تامین اعتبار می شود و تعدادی پروژه هم افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد : ما در استان یزد با حضور رییس جمهور ده پروژه افتتاح می کنیم ، سالن سرپوشیده در ابرکوه و هشت زمین فوتبال و یک مجموعه محوطه سازی که بیشتر پروژه های مناطق محروم استان است و برنامه بازدید از پروژه های بزرگ استان را داشتیم که سالن سرپوشیده دو ومیدانی و پیست دوچرخه سواری که در برنامه ما بوده امسال آنها را به اتمام برسانیم ، اما با مشکلات اعتباری مواجه شدیم که خوشبختانه از محل اعتبارات سفر ، هر دو پروژه تامین اعتبار شد و قرار شد در سال جاری و نهایت سال ٩٩ تامین اعتبار شود و به بهره برداری برسد .

   دکتر سلطانی فر ادامه داد: در کنار این پروژه ها ٥٦ پروژه نیمه کاره دیگر داریم که امیدواریم تا پایان فعالیت دولت دوازدهم تکمیل کنیم و در اختیار بخش ورزش و جوانان قرار دهیم .

   وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از افتتاح پروژه های ورزشی در سال های اخیر تصریح کرد : خوشبختانه پروژه هایی که در سال های اخیر به بهره برداری رساندیم ، توانسته تأثیر خودش را پیروزی ها و قهرمانی های ما بگذارد . ما در طول دو ماه گذشته دستاوردهای بسیار قابل توجهی در مسابقات آسیایی و جهانی داشتیم . دیشب تیم ملی فوتبال ساحلی ایران قهرمان جام بین قاره ای شدند ،همانطوری که مردم در جریان هستند تعدادی از بازیکنان این تیم یزدی هستند و توانستند در شرایط خوبی هم کشور میزبان را در مرحله نیمه نهایی شکست بدهند و هم قدرت اول فوتبال ساحلی دنیا را در فینال شکست بدهند و با پنج پیروزی تاریخی موفق شدند قهرمانی بسیار بزرگی را بدست آورند .

   دکتر سلطانی فر ادامه داد: هفته گذشته دو تیم ملی آزاد و فرنگی امیدهای ایران در رقابت های حهانی شرکت کرد که کشتی گیران فرنگی ما قهرمان و آزادکاران نایب قهرمان جهان شدند و یک هفته قبل از آن تیم ملی ووشو ایران در چین مهد ووشوی دنیا در مبارزه قهرمان دنیا شدند و در تألو به مقام دومی رسیدند و قبل از آن نیز قایقرانان ما در مسابقات آسیایی پنج طلا و دو برنز گرفتند ، دیشب هم تیم ملی فوتبال ساحلی قهرمان جام بین قاره ای شد هم تیم ملی پرورش اندام با کسب ١١ طلا ، ٣ نقره توانستند قهرمان جهان شوند به همین شکل کارته کاران ، تکواندو کاران، شطرنج بازان توانستند در عرصه بین المللی موفقیت های بسیار چشمگیری داشته باشند و این نتیجه همین فراهم کردن امکانات و زیر ساخت های مختلف و همچنین هماهنگی و همدلی هست که در سطح ورزش کشور بین وزارت ورزش و جوانان ، کمیته ملی المپیک و همه فدراسیون ها وجود دارد که همه برای کسب افتخارات بیشتر آماده مَی شوند .

   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پروژه سالن سرپوشیده دو و میدانی یزد گفت : این چهارمین سالن سرپوشیده ای هست که در دست اجرا بوده و دو سالن افتتاح شده و سالن سرپوشیده دو ومیدانی اردبیل عملیات اجرایی جلوتر از یزد است که ظرف چند ماه آینده به بهره برداری مَی رسد و سالن یزد هم تا نیمه سال آینده تلاش مَی کنیم افتتاح شود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,775,531
تعداد بازدید امروز : 15,003
تعداد بازدید دیروز : 17,010
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22