امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • حضور وزیر ورزش و جوانان در خانه جوان کرمان

   حضور وزیر ورزش و جوانان در خانه جوان کرمان

   وزیر ورزش و جوانان، استان کرمان را در زمینه توسعه سازمان های مردم نهاد جوانان موفق دانست و نسبت به توانمندسازی سمن ها و توسعه دفاتر مشاوره و راهنمایی ازدواج به منظور حفظ استحکام خانواده تاکید کرد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر سلطانی فر در ادامه سفر استانی کرمان ، در خانه جوان حضور یافت و ضمن گفتگوی مستقیم با نمایندگان سمن ها این استان را در زمینه توسعه سازمان های مردم نهاد جوانان موفق دانست و نسبت به توانمندسازی سمن ها و توسعه دفاتر مشاوره و راهنمایی ازدواج به منظور حفظ استحکام خانواده تاکید کرد .

   دکتر سلطانی فر نقش آفرینی سمن ها در حل مشکلات اجتماعی را نیز ستود و اظهار داشت : سمن ها در مسائل اجتماعی عملکرد خوبی داشتند و توانستند برخی از مشکلات را قبل از تبدیل به بحران حل کنند .

   وزیر ورزش و جوانان نقش دفاتر راهنمایی و ازدواج را در تحکیم خانواده ستود و تصریح کرد : از آنجا که بسیاری از طلاق ها در چهار سال ابتدائی زندگی رخ مَی دهد ، نقش مشاوره ها اهمیت فراوانی دارد به همین دلیل با هدف حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی ، نیاز است که استحکام خانواده ها محقق شود ، به همین دایل تاکید مَی کنم که این دفاتر باید توسعه یابند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,744,791
تعداد بازدید امروز : 1,273
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21