امروز : جمعه 22 آذر 1398
   
  • دیدار معاون امور جوانان با استاندار البرز

   تاکید تندگویان بر توسعه دفاتر مشاوره ازدواج در البرز / شهبازی: آماده کمک های مالی برای گسترش دفاتر مشاوره ازدواج هستیم

   تاکید تندگویان بر توسعه دفاتر مشاوره ازدواج در البرز / شهبازی: آماده کمک های مالی برای گسترش دفاتر مشاوره ازدواج هستیم

   معاون امور جوانان با اشاره به اهمیت موضوع مشاوره در تحکیم پایه های خانواده و ازدواج مناسب، اظهار داشت: به تناسب جمعیت، نیاز به توسعه دفاتر مشاوره ازدواج و خانواده در استان البرز داریم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد مهدی تندگویان صبح امروز با دکتر شهبازی استاندار البرز دیدار و گفت و گو کرد.

   تندگویان در این دیدار با ابراز رضایت از عملکرد حوزه جوانان استان البرز، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز آمار و عملکرد خوبی در پاسخگویی داشته و جزو ادارات برتر کشور شناخته شده است. در حوزه جوانان نیز از لحاظ تشکلها و توسعه کار گروهی پیشرفت خوبی دارد و استانی پر از ظرفیت در حوزه جوانان و ورزش است.

   معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به انواع مشکلات شهری در البرز، پیشنهاد می کنیم با استفاده از ظرفیت جوانان و سمنهای جوانان استان پایه ریزی یک کار کشوری با محور مدیریت شهری در این استان صورت بگیرد و دبیر خانه آکادمی مدیریت شهری جوانان در البرز تشکیل شود تا هم در حوزه های آموزشی و هم توسعه شهرها کمک بزرگی به کشور شود.

   وی همچنین با اشاره به اهمیت موضوع مشاوره در تحکیم پایه های خانواده و ازدواج مناسب، اظهار داشت: به تناسب جمعیت، نیاز به توسعه دفاتر مشاوره ازدواج و خانواده در استان البرز داریم.

   دکتر شهبازی استاندار البرز نیز در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمد جواد تندگویان، گفت: البرز استان جوانی است و جوانان مستعدی هم در حوزه سمنها و هم ورزش دارد.

   وی با اشاره به تاکید دولت بر استفاده از جوانان، افزود: سن مدیریت در استان را سه سال کاهش داده ایم.

   شهبازی با بیان این که از برنامه ها و فعالیتهای حوزه های مختلف جوانان حمایت می کنیم، تصریح کرد: در موضوع گسترش دفاتر مشاوره ازدواج و خانواده، کمک های مالی و اعتباری خواهیم کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,775,400
تعداد بازدید امروز : 14,872
تعداد بازدید دیروز : 17,010
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22