امروز : سه شنبه 19 آذر 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در مراسم افتتاح استادیوم دو هزار نفری نیک شهر و ٦ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستایی در استان سیستان و بلوچستان؛

   رهبر انقلاب ورزش کشور را مرتباً رصد می کنند / در راستای توسعه زیرساخت ها ، افتخارات زیادی به ارمغان آمده است

   رهبر انقلاب ورزش کشور را مرتباً رصد می کنند / در راستای توسعه زیرساخت ها ، افتخارات زیادی به ارمغان آمده است

   دکتر سلطانی فر حمایت رهبر معظم انقلاب از ورزش ایران را با ارزش دانست و از آن به عنوان پشتوانه ورزش کشور نام برد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر سلطانی فر در مراسم افتتاح استادیوم دو هزار نفری نیک شهر و ٦ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستایی در استان سیستان و بلوچستان که بعد ازظهر امروز برگزار شد ، ابتدا با گرامیداشت یاد و خاطره ارتحال شهادت گونه حسین علیمرادی اظهار داشت : أین جوان با وجود سن کم در جهت جمع آوری کمک های مردمی و خیران برای کشور قدم های بزرگی برداشت.
   دکتر سلطانی فر با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری در عرصه های مختلف در طی چهل سال گذشته گفت : در عرصه ورزش بیش از هشت برابر رژیم طاغوت ، اماکن ورزشی افتتاح شده و به همین میزان در عرصه افتخار آفرینی در رویدادهای مختلف المپیک ، بازی های آسیایی و رقابت های جهانی موفقیت های قابل توجهی رقم خورده ، بطوریکه در بازی های المپیک از ١٩ مدال طلا ، فقط ٤ مدال طلا در هشت دوره المپیک در قبل از انقلاب بدست آمده و در هشت دوره بعد از انقلاب که در بازی های المپیک حضور یافتیم ، ١٥ مدال طلا به ارمغان آمده است.
   وزیر ورزش و جوانان موفقیت های چندماه اخیر ورزش کشور در رشته های مختلف و کسب سهمیه ها برای بازی های المپیک را خوب توصیف کرد و اظهار داشت : امیدوارم همه این موفقیت ها با درخشش کاروان ایران در المپیک توکیو تکمیل و مایه های عزت و استحکام وحدت ملی را فراهم کنیم.
   دکتر سلطانی فر گفت : تلاش همکارانم در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی این است که تا پایان دولت دوازدهم همچنان موجبات افتتاح پروژه ها را یکی پس از د یگری فراهم کنند و در صددیم تا سالن ٤٥٠٠ نفری زاهدان را تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسانیم.
   وزیر ورزش و جوانان استعدادهای ورزش در استان سیستان و بلوچستان را خوب توصیف کرد و توضیح داد: اگر زمینه بروز و ظهور استعدادها را فراهم کنیم ، جوانان ورزشکار این استان بدون شک در بازی های آسیایی ٢٠٢٢ و بازی های المپیک ٢٠٢٤ مَی توانند روی سکو باشند.
   دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش موفقیت های ورزش ایران را با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا خوب توصیف کرد و اظهار داشت: سال گذشته در حالی که افتتاح پانصد پروژه ورزشی را هدف قرار داده بودیم ، هفتصد پروژه با تلاش همکارانم و حمایت استانداران و نمایندگان به بهره برداری رسید و امسال نیز هفتصد پروژه هدفگذاری شده که تاکنون به مرز چهارصد پروژه در سراسر کشور رسیده ایم.
   وزیر ورزش و جوانان حمایت رهبر معظم انقلاب از ورزش کشور را ستایش و تصریح کرد : مقام معظم رهبری با دقیت بسیار زیاد بخش ورزش را رصد مَی کنند و در مناسبت های مختلف قهرمانان را مورد تفقد قرار مَی دهند و دکتر روحانی رییس جمهور نیز بخش ورزش را حمایت مَی کنند و همراهی بخش های مختلف دولت با ورزش هم خوب است.
   دکتر سلطانی فر ادامه داد: ما باید شرایطی را فراهم کنیم که ورزش به عنوان ارزانترین ابزار برای سلامتی و پرکردن اوقات فراغت مردم ، بتواند نقش خود را إیفا کند و امیدواریم همانطور که در چهل سال گذشته ، گلیم نظام ب حمایت مردم از آب بیرون کشیده شده، در ادامه هم مقابل تحریم ها سربلند باشیم.
   وزیر ورزش و جوانان گفت: آن چه مسلم است اراده ملت پیروز و حاکم است و ملت هم اراده کرده که از ارزش ها و خون شهیدان و حاکمیت ملی و تمامیت ارضی دفاع کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,701,666
تعداد بازدید امروز : 26,152
تعداد بازدید دیروز : 31,557
آخرین به روزرسانی : 1398/09/19