امروز : سه شنبه 19 آذر 1398
   
  • استادیوم 2000 نفری نیکشهر ارزش اقتصادی بالای20 میلیارد تومان دارد/هدفمان گسترش اماکن ورزشی در نقاط محروم و دور افتاده است

   استادیوم 2000 نفری نیکشهر ارزش اقتصادی بالای20 میلیارد تومان دارد/هدفمان گسترش اماکن ورزشی در نقاط محروم و دور افتاده است

   وزیر ورزش و جوانان افتتاح استادیوم زیبای 2000 نفری نیکشهر و 6 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در نقاط مختلف روستایی استان سیستان و بلوچستان را هدیه دولت تدبیر و امید به مردم این استان عنوان کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،دکتر سلطانی فر افزود: افتخار مَی کنیم که با وجود محدودیت، در نقاط محروم و کمتر برخوردار که دارای استعداد ورزشی هستند، اماکن ورزشی را افتتاح مَی کنیم.
   وزیر ورزش و جوانان گفت: این استادیوم با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد تومان افتتاح مَیشود اما ارزش اقتصادی آن در حال حاضر بیش از 20 میلیارد تومان است.
   دکتر سلطانی فر احداث اماکن ورزشی از استخرها سرپوشیده تا سالن های چند منظوره و گسترش زمین های مینی فوتبال را از برنامه های زیرساختی این وزارتخانه عنوان و ابراز امیدواری کرد که هر سال، 30 تا 40 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان به بهره برداری برسد.
   وزیر ورزش و جوانان از استعدادهای استان سیستان و بلوچستان در رشته های مختلف ورزشی به نیکی یاد کرد و اظهار داشت : با گسترش اماکن ورزشی امکان ظهور و بروز استعدادها وجود دارد که همین عاملی مَی شود که در آینده اخبار خوبی از موفقیت ورزش استان سیستان و بلوچستان بشنویم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,701,369
تعداد بازدید امروز : 25,855
تعداد بازدید دیروز : 31,557
آخرین به روزرسانی : 1398/09/19