امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • حضور مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان در جشنواره  ملی چتر زندگی  یزد

   کریمی: گسترش فرهنگ اصیل خانواده ایرانی اسلامی و ترویج نشاط اجتماعی اصلی ترین اهداف جشنواره ملی چتر زندگی است

   کریمی: گسترش فرهنگ اصیل خانواده ایرانی اسلامی و ترویج نشاط اجتماعی اصلی ترین اهداف جشنواره ملی چتر زندگی است

   اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفت: گسترش فرهنگ اصیل خانواده ایرانی اسلامی، ترویج نشاط اجتماعی و روحیه امید در خانواده‌ها، آگاهی بخشی و دانش‌افزایی مردم درباره آسیب‌های اجتماعی از مهمترین اهداف جشنواره تاتر خیابانی چتر زندگی است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اعظم کریمی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان با حضور در گذر فرهنگ و هنر استان یزد از روند جشنواره  ملی چتر زندگی بازدید کرد و به تماشای آثار منتخب نشست و  در نشستی صمیمانه با عوامل جشنواره ، داوران و تعدادی از شرکت کنندگان در مورد آثار اجرا شده به گفتگو پرداختند.

   این جشنواره با برگزاری تئاتر در پارک‌ها و فضا‌های سبز و همچنین درگذر فرهنگ و هنر یزد برای عموم مردم و علاقه‌مندان به هنر نمایش اجرا می شود.

   اعظم کریمی گسترش فرهنگ اصیل خانواده ایرانی اسلامی، ترویج نشاط اجتماعی و روحیه امید در خانواده‌ها، آگاهی بخشی و دانش‌افزایی مردم درباره آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد، فقر، بیکاری، طلاق و آموزش استفاده صحیح و اصولی از فضای مجازی را  از اهداف جشنواره برشمرد.

   سومین دوره جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی با اجرای نمایش‌های منتخب بخش رقابت در گذر فرهنگ و هنر مازاری‌های شهر جهانی یزد شروع بکار کرد.

   در مجموع ۱۵۶ اثر از استان‌های مختلف کشورمان به دبیرخانه این جشنواره ارسال و در نهایت ۱۹ تئاتر به مرحله رقابت این جشنواره راه یافتند.
   گلاب آدینه ، نادر برهانی مرند و سید مجید صالحی داوران این جشنواره هستند

   آثار منتخب این جشنواره که تا یازدهم آذرماه ادامه خواهد داشت، علاوه بر گذر فرهنگ و هنر مازاری‌ها، در پارک‌های آزادگان و باغ ملی یزد نیز در معرض تماشای عموم قرار خواهد گرفت.

   این جشنواره  از جمله طرح های ملی مورد حمایت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,745,806
تعداد بازدید امروز : 2,288
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21