امروز : سه شنبه 19 آذر 1398
   
  • شعبانی بهار: با حداقل امکانات سهمیه المپیک گرفتیم

   شعبانی بهار: با حداقل امکانات سهمیه المپیک گرفتیم

   رییس فدراسیون تیر و کمان گفت: همچنین شانس کسب سهمیه تیمی برای تیر و کمان در مسابقات جهانی آلمان وجود دارد.

   غلامرضا شعبانی بهار در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: مسابقات قهرمانی آسیا یکی از چهار مسابقه مهم ما در طول سال است که خوشبختانه نتایج به نسبت خوبی گرفتیم و اگر خوش شانس بودیم می توانستیم بهتر هم ظاهر شویم.
   رییس فدراسیون تیر و کمان ادامه داد: در کامپوند تیمی سوم شدیم که متاسفانه این رشته دیگر المپیکی نیست. در ریکرو مردان و زنان فقط سه سهمیه انفرادی توزیع شد که از هر کشور فقط یک نفر میتوانست مجوز ورود به المپیک را بگیرد. خوشبختانه میلاد وزیری با کسب عنوان سوم المپیکی شد و زهرا نعمتی با قرعه بد به نفر اول مسابقات برخورد کرد و با نتیجه نزدیک شش بر چهار مغلوب شد.
   وی افزود: هشت کشور برتر جهان قبلا در مسابقات جهانی هلند در هر دو قسمت مردان و زنان قبلا کسب سهمیه تیمی کرده اند و در مسابقات جهانی آلمان که سال آینده برگزار خواهد شد سه تیم دیگر جواز حضور در المپیک توکیو 2020 را کسب می کنند. اگر بتوانیم اردوهای تدارکاتی و حمایت لازم را داشته باشیم احتمال کسب سهمیه برای ایران هم وجود دارد.
   شعبانی بهار در پایان تاکید کرد: ما همه شرایط خاص مملکت و تحریم های ناعادلانه را می دانیم اما حمایت از فدراسیون های المپیکی برای رسیدن به موفقت بسیار مهم است. رشته تیر و کمان پخش زنده و حمایت مالی اسپانسرها را ندارد و فقط با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و با حداقل ها توانستیم سهمیه المپیک بگیریم. امیدواریم توجهات به این رشته المپیکی بیشتر از قبل شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,700,807
تعداد بازدید امروز : 25,293
تعداد بازدید دیروز : 31,557
آخرین به روزرسانی : 1398/09/19