امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان قم صورت گرفت:

   پیشکسوت دوچرخه سواری استان قم تجلیل شد

   پیشکسوت دوچرخه سواری استان قم تجلیل شد

   برگزاری مراسم تجلیل از ناصر عرب زاده پیشکسوت ورزش قم به همت انجمن پیشکسوتان قم و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان به انجام رسید.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم, براساس هماهنگی های صورت گرفته از سوی کادر اجرای انجمن پیشکسوتان استان مراسم تجلیل از ناصرعرب زاده پیشکسوت دوچرخه سواری و قهرمان سال های دور و نزدیک استان قم در مسابقات کشوری و بین المللی مختلف با همکاری اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
   این مراسم یادبود با حضور حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان, سید جواد حسینی نژاد مدیر عامل انجمن پیشکسوتان ورزش, محمد حسین جمال رئیس سابق اداره تربیت بدنی, کاظم حججی رئیس هیئت دوچرخه سواری استان قم و جمع کثیری از پیشکسوتان ارزنده ورزش استان قم در منزل ناصرعرب زاده به انجام رسید.
   در این مراسم محمد حسین جمال رئیس هئیت مدیره انجمن پیشکسوتان ورزش استان قم به ایراد سخن پرداخت و از زحمات ناصر عرب زاده در طول سالیان گذشته در کسب موفقیت های چشم گیر در مسابقات کشوری و بین المللی تقدیر و تشکر کرد.
   حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم دیگر سخنران این مراسم تجلیل بود که ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات دراین ماه پر خیرو برکت تقدیر و تشکر ویژه ای داشت از ناصر عرب زاده پیشکسوت شاخص ورزش استان قم و آرزوی سلامتی و بهروزی برای او از درگاه خداوند منان مسئلت کرد .
   وی در خصوص ضرورت برگزاری مراسم های دیدار با پیشکسوتان ورزشی اظهار داشت: موفقیت در ورزش قهرمانی تنها هدف ما در مجموعه اداره کل ورزش و جوانان نیست بلکه توجه به اخلاق و فرهنگ سازی براساس آموزهای دینی و اسلامی در کنار سایرآموزش های ورزشی جامعه ورزشی کنونی ما, بیشتر از پیش مورد نظر است .
   مدیر کل ورزش و جوانان در ادامه از انجمن پیشکسوتان استان قم خواستار تداوم برگزاری چنین مراسمی در خصوص تشکر و قدردانی از زحمتکشان پیشین جامعه ورزشی استان قم شد و آمادگی همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان قم را در این زمینه اعلام کرد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,401,151
تعداد بازدید امروز : 14,812
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30