امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • آغاز مسابقات سافت بال بانوان کشور به میزبانی گلستان

   آغاز مسابقات سافت بال بانوان کشور به میزبانی گلستان

   رئیس هیئت انجمن های ورزشی گلستان از میزبانی گلستان از مسابقات سافت‌بال بانوان قهرمانی کشور خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان :منصور دمیرچی رئیس هیئت انجمن های ورزشی گلستان اظهار کرد: پنجمین دوره مسابقات سافت بال بانوان قهرمانی کشور از صبح امروز دوشنبه با شرکت هشت تیم در مجموعه ورزشی شهدای کریم آباد گرگان برگزار می‌شود.
   دمیرچی با بیان اینکه این مسابقات تا ۱۳ شهریور به طول می انجامد افزود: این رقابت ها با شرکت تیم های از استان های البرز، قم، اصفهان، خراسان رضوی، بوشهر، چهارمحال وبختیاری و دوتیم از استان تهران برگزار می‌شود.
   وی خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها در ۲ گروه برگزار می‌شود و دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهائی صعود می‌کنند.
   به گفته وی، تیم استان گلستان در این رقابت‌ها شرکت ندارد و این در حالی است که در سال‌های گذشته در این رشته فعال بوده و این میزبانی با هدف احیای دوباره این رشته در گلستان است.
   رئیس هیئت انجمن های ورزشی گلستان تصریح کرد: این دوره از مسابقات در حالی برگزار می شود که مسابقات سافت بال بانوان قهرمانی کشور در ۳ سال گذشته در کشور برگزار نشده بود.
   دمیرچی گفت: ۱۲ داور در این رقابت‌ها شرکت دارند و کلاس بازآموزی داوری سافت‌بال بانوان نیز روز یکشنبه در گرگان برگزار شد و مرحله نخست آموزش مربیگری درجه ۲ بانوان نیز در گرگان برگزار می‌شود

    

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,365,645
تعداد بازدید امروز : 15,113
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03