امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • رئیس هیئت ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان گلستان انتخاب شد

   رئیس هیئت ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان گلستان انتخاب شد

   اسماعیل حاجی آبادی رئیس جدید هیئت ورزشهای ناشنوایان و کم شنوایان گلستان شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان ، مجمع انتخابات رئیس هیات ورزشهای ناشنوایان و کم شنوایان گلستان به ریاست طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و با حضوراعضای مجمع هیات ناشنوایان و کم شنوایان صبح امروز در اداره کل برگزار شد.

   در این مجمع اسماعیل حاجی آبادی با 15 رای بعنوان اولین رئیس هیات ورزشهای ناشنوایان گلستان برای 4 سال آینده انتخاب شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در این جلسه با تاکید بر وجود استعدادهای فراوان در جامعه ورزش ناشنوایان و کم شنوایان استان گفت: باید با برنامه ریزی دقیق، استعدادهای رشته های گوناگون تحت پوشش این هیات شناسایی و به مربیان کاربلد معرفی شوند.
    

   بهمن طیبی اظهار کرد: ناشنوایان و کم شنوایان ورزشکار گلستانی در سال های اخیر موفق به کسب افتخارات متعددی شدند ،اما مدال آوری های این ورزشکاران آن گونه که شایسته بود ،بازتاب نداشت.

   رییس جدید هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان گلستان نیز گفت: براساس آمارهای موجود ، 2.3 دهم نوزادان متولد شده در گلستان دارای مشکل ناشنوایی و کم شنوایی هستند و هنوز موفق به جذب بسیاری از آنها از طریق برقراری ارتباط با مدارس استثنایی به سمت انجام ورزش حرفه ای نشده ایم.

   اسماعیل حاجی آبادی اظهار کرد: یکی از موارد مهمی که می تواند این روند را تسهیل کند ، برقراری ارتباط بیشتر با مدارس استثنایی برای شناسایی و معرفی ناشنوایان علاقمند به انجام ورزش است.

   وی بیان کرد: با وجود آن که گلستان ملی پوشان ناشنوا و کم شنوای زیادی دارد، اما به این تعداد قناعت نکرده و می خواهیم کارنامه افتخارات این هیات ورزشی را بیش از این پربار کنیم.
    

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,365,801
تعداد بازدید امروز : 15,269
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03