امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • با حضور بیش از 200 ورزشکار برگزار می شود؛

   اولین دوره رقابت های قهرمانی کشور جوانان دارای معلولیت زیر 17 سال

   اولین دوره رقابت های قهرمانی کشور جوانان دارای معلولیت زیر 17 سال

   رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی جوانان زیر 17 سال برای اولین بار در تهران برگزار می شود.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جونان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ، رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی جوانان زیر 17 سال برای اولین بار در تهران برگزار می شود.
   علی اصغر هادی زاد، رئیس انجمن دو ومیدانی جانبازان و معلولین پیرامون این خبر گفت: این مسابقات در دو رده سنی زیر 14 و زیر 17 سال در تمامی کلاس های پزشکی و ماده ها طی روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
   وی افزود: مسابقات بخش بانوان روز پنج شنبه، 16 اردیبهشت با حضور 95 ورزشکار از 18 استان در مجموعه آفتاب انقلاب برپاست و مسابقات بخش آقایان نیز روز جمعه، 17 اردیبهشت ماه با شرکت 125 ورزشکار از 18 استان انجام خواهد شد.
   رئیس انجمن دو ومیدانی تصریح کرد: استقبال از این مسابقات بسیار بی نظیر بود و با وجود اینکه همه ی استان ها امکان حضور در مسابقات را نیافتند، اما تعداد شرکت کنندگان قابل ملاحظه است.
   هادیزاده اذعان داشت: این مسابقات فرصت بسیار خوبی است تا استعداد یابی برای تیم ملی جوانان انجام شود و در مسابقات پاراآسیایی جوانان که پیش روست بتوانیم نفرات شایسته ای را اعزام کنیم. ضمن اینکه ورزشکاران مستعد رصد می شوند و از آنها می توانیم در ترکیب تیم ملی برای بازی های پاراآسیایی اندونزی نیز استفاده کنیم.
   اولین دوره رقابت های قهرمانی کشور جوانان دارای معلولیت زیر 17 سال طی روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,861
تعداد بازدید امروز : 8,491
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25