امروز : شنبه 27 مهر 1398
   
  • رئیس انجمن دو ومیدانی جانبازان و معلولین اعلام کرد:

   اسامی راه یافتگان به تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین برای بازی های پارالمپیک ریو

   اسامی راه یافتگان به تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین برای بازی های پارالمپیک ریو

   پس از برگزاری رقابت های باشگاهی دو ومیدانی جانبازان و معلولین،علی اصغر هادی زاده، رئیس انجمن دو و میدانی اسامی نفراتی را که موفق به ثبت رکوردهای مورد نظر برای ورود به تیم ملی شدند را اعلام کرد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، پس از برگزاری رقابت های باشگاهی دو ومیدانی جانبازان و معلولین،علی اصغر هادی زاده، رئیس انجمن دو و میدانی اسامی نفراتی را که موفق به ثبت رکوردهای مورد نظر برای ورود به تیم ملی شدند را اعلام کرد.
   وی در این خصوص گفت: مسابقات باشگاهی طی روزهای 5 و 6 خرداد ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران و در دو گروه نابینایان و کم بینایان و جانبازان و معلولین برگزار شد و تیم های برتر بر اساس مجموع امتیازات معرفی شده و نفراتی که توانستند حد نصاب های مورد نظر انجمن را به ثبت برسانند نیز مشخص شدند.
   هادی زاده افزود: در بخش جانبازان و معلولین 120 ورزشکار مرد و 60 ورزشکار زن حضور داشتند و در بخش نابینایان و کم بینایان نیز 46 ورزشکار مرد و 32 ورزشکار زن در رقابت ها شرکت کردند.
   بر این اساس اسامی نفرات اعلام شده به شرح زیر اعلام شد:
   سامان پاکباز، سجاد نیک پرست، سیامک صالح فرج زاده، محسن کائیدی، محسن حسینی پناه، مهران نکوئی مجد، علی الفت نیا، جواد حردانی، سجاد محمدیان، یونس سیفی پور، اسدلله عظیمی، علیرضا مختاری، حامد امیری، جلیل باقری، علیرضا قلعه ناصری، جاوید احسانی شکیب، عبدالله حیدری، محمد خالوندی و هاشمیه متقیان
   شایان ذکر است علاوه بر اسامی اعلام شده از علی محمدیاری و پیمان نصیری نیز در اولین فرصت رکوردگیری به عمل می آید و در خصوص حضورشان در تیم ملی اعلام نظر می شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,710,546
تعداد بازدید امروز : 5,530
تعداد بازدید دیروز : 13,531
آخرین به روزرسانی : 1398/07/26