امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • دیدار عضو فراکسیون ورزش مجلس با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان

   عضو فراکسیون ورزش مجلس در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان درخصوص مسایل مختلف ورزش استان به گفت ‌وگو پرداختند.

   عضو فراکسیون ورزش مجلس در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان درخصوص مسایل مختلف ورزش استان به گفت ‌وگو پرداختند.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، در این نشست که با حضور معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان در دفتر مدیرکل برگزار شد، همایون یوسفی، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون ورزش مجلس اظهار کرد: اهمیت و تاثیر ورزش بر هیچ کسی پوشیده نیست و توسعه ورزش نمودی از توسعه یافتگی یک شهر، منطقه و استان است.

   وی افزود: توجه به ورزش یک نیاز اجتماعی است و اگرچه از نظر کلی ورزش توسعه زیادی یافته است اما لازم است دست‌اندرکاران ورزش کشور در راستای همگانی کردن آن گام بردارند.
   نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من به عنوان عضو فراکسیون ورزش مجلس این آمادگی را دارم که در جهت حل مسایل قانونی فدراسیون‌های مختلف ورزشی، گام بردارم.
   یوسفی در ادامه در خصوص تیم استقلال خوزستان نیز اظهار کرد: این تیم بضاعت خیلی خوبی از نظر نفرات دارد و تا حدود بسیاری نیز اسکلت فصل گذشته این تیم حفظ شده است که جای قدردانی دارد.
   وی با بیان این‌که تیم فوتبال استقلال خوزستان سرمایه استان است و نمی‌گذاریم از دست برود، خاطرنشان‌ کرد: ما با جدیت پیگیر مسایل مالی این باشگاه هستیم و با حل شدن این مشکل، این باشگاه می‌تواند در عرصه ملی و آسیایی موفق باشد.
   عضو فراکسیون ورزش مجلس، اجرای ماده 53 را یک فرصت بزرگ برای توسعه ورزش دانست و گفت:امیدواریم دستگاه‌ها و شرکت‌ها در این زمینه همکاری لازم را با اداره ‌کل ورزش و جوانان داشته باشند تا بیش از پیش شاهد رشد و توسعه ورزش استان باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,886,052
تعداد بازدید امروز : 11,619
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07