امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

   فرزاد فتاحی طی پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به تلاشگران عرصه ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران خصوصا جامعه بزرگ و موفق ورزش و جوانان استان سمنان تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان در پیامی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت و از حمایت‌های بی نظیر نماینده معزز ولی فقیه در استان حضرت آیت الله شاهچراغی، دکتر خباز استاندار ورزش یار سمنان و معاونین استانداری، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، شهرداران، فرمانداران، مدیران کل ارگانها و نهادهای اجرایی و تلاش و زحمات شبانه روزی و خالصانه و جهاد گونه دست اندرکاران ورزش استان در هیاتها، ادارات شهرستانها و نمایندگی ها قدردانی کرد.
   در متن این پیام چنین آمده است:
   ورزش نماد قدرت، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و یکی از اهداف تربیت عبارت است از رشد و شکوفایی استعدادهای فرد و دیگری روش و وسیله تحقق هدف که همان فعالیت است. بر این اساس به منظور تحقق هدف تربیت نه تنها باید شرایط و عواملی ایجاد کرد که افراد از کودکی به بازی و ورزش بپردازند، بلکه باید شوق حرکت را نیز در فرد بیدار کرد. جوانانی که فرصت می یابند در میادین ورزشی استعدادها، توانایی ها، لیاقت ها و مهارت های خود را به نمایش بگذارند و در رابطه با مشکلات آنی داخل میدان از خود ابتکار، خلاقیت و احتمالاً بداعت نشان دهند، محیط و شرایط مناسب تری از نظر تربیتی پیش رو خواهند داشت.
   امروزه با عنایات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین توجهات اصولی دولت تدبیر و امید و نگاه مثبت مسئولان عزیز استان خصوصا استاندار محترم سمنان به دوحوزه ورزش و جوانان ، مسئولیتی سنگین متوجه جامعه ورزش و جوانان در این استان شده است. لذا باید همگی تلاشی دوچندان کنیم تا با از پیش روبرداشتن مشکلات ورزش و جوانان در این استان، شرایطی فراهم شود تا ورزش به عنوان مهمترین اصل در زندگی تک تک افراد جامعه نفوذ کند و شاهد این باشیم که ورزش در خانه های مردم به امری نهادینه تبدیل شده باشد تا بتوانیم راه دستیابی جوانان برومند این استان به قله های ورزش قهرمانی و حرفه ای در میادین برون مرزی را بیش از پیش هموار کرده و جوانان و نوجوانان ورزشکار این استان بتوانند مانند نگینی درخشان در رقابتهای آسیایی و جهانی بدرخشند.
   بدینوسیله از صمیم قلب از همّت بلند و تلاشهای مؤثر تمامی همکاران خدوم و مخلص حوزه های مختلف مجموعه بزرگ خانواده ورزش و جوانان کشور به ویژه اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان که نقش مهمی در دستیابی به توفیقات مختلف ورزشی در عرصه های گوناگون ایفا نموده و در انجام رسالت واقعی خود که نشر فراگیر فرهنگ ورزش عمومی در جامعه می باشد، جهادگونه از جان و دل تلاش کردند تقدیر و تشکر نموده و 26 مهر روز تربیت بدنی و ورزش را به تمامی این عزیزان همچنین ورزشکاران و قهرمانان، پیشکسوتان، داوران و مربیان، رؤسا، دبیران و نواب رئیس فدراسیونها و هیئت های ورزشی استان تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور مسئلت می نمایم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,885,991
تعداد بازدید امروز : 11,558
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07