امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش

   مدیرکل ورزش و جوانان فارس طی پیامی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت

   مدیرکل ورزش و جوانان فارس طی پیامی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت

   مدیرکل ورزش و جوانان فارس در پیامی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را به جامعه ورزشی استان تبریک گفت

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس ،در پیام حیدر علی کامیاب آمده است : انسان محور توسعه است و تندرست بودن انسان هدف تربیت بدنی ، انسان سالم جامعه سالم را می سازد و جامعه ، انسان و زندگی سالم هدف توسعه پایدار و برگشت ناپذیر است. توسعه پایدار پیامدهای اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی بسیار گسترده ای دارد که می تواند چشم اندازی امیدوار کننده برای جامعه داشته باشد.
   در بخش دیگری از این پیام آمده است: اما هفته تربیت بدنی و ورزش فرصت مناسبی است تا پس از حدود 2 سال که به عنوان خادم ورزش فارس در خدمت جامعه ورزشی این استان بوده ام از تلاش های خالصانه دست اندرکاران ورزش استان ، هیات ها ، ادارات ورزش و جوانان شهرستانها ، باشگاههای ورزشی ، اساتید ، مربیان ، پیشکسوتان ، داوران و قهرمانان ورزشی استان که مجموعه ورزش و جوانان استان را در نیل به اهداف توسعه محور خود یاری نموده اند تقدیر نمایم.
   در ادامه این پیام عنوان شده است: بسیار خوشحال و خرسند هستم که در نظام مقدس جمهوری اسلامی و با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و توجهات اصولی دولت تدبیر و امید و حمایت های استاندار فارس جناب آقای مهندس افشانی و همت خالصانه همکارانم در مجموعه ورزش و جوانان استان ، توانسته ایم رضایت مندی جامعه ورزش و وزارت ورزش و جوانان را از استان پهناور فارس فراهم سازیم.
   در بخش پایانی این پیام آمده است: بسیار امیدواریم تا با ادامه این حمایت ها و تحقق برنامه های تدوین شده خصوصا در حوزه ورزش همگانی شاهد سرعت گرفتن قطار توسعه سلامت محور در استان باشیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,886,049
تعداد بازدید امروز : 11,616
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07