امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • جعفرزاده نماینده مردم رشت ؛

   رهنما مدیرکل ورزش از افتخارات مدیریتی گیلان و کشور است

   رهنما مدیرکل ورزش از افتخارات مدیریتی گیلان و کشور است

   هرچه شما بتوانید پرچم رشت و گیلان را بالا ببرید ما مردانه حمایت می کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان ، نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی امروز در دیدار با مسولان هیات کشتی استان و شهرستانها گفت ؛ رهنما مدیرکل گیلان از افتخارات مدیریتی گیلان وکشور محسوب می شود که با از وی و عملکردش حمایت میکنیم.
   جعفرزاده با اشاره به اینکه کارها و برنامه های بزرگی در دوره مدیریت رهنما انجام شده است افزود ؛ مدیرکل ورزش تصمیم دارند چند رویداد بزرگ بین المللی و آسیایی را دراین استان برگزار کنند وماهمه باید درایت راستا کمک کنیم تا پرچم گیلان بالاتر از همه قرار گیرد.
   وی کشتی را ورزش مورد علاقه خود معرفی کرد وگفت ؛ هرچه جامعه کشتی و در کل ورزش بتواند پرچم رشت و گیلان را بالا ببرد ما مردانه حمایت می کنیم.
   غلامعلی جعفرزاده تجهیزات کشتی درگیلان را کم و ناکافی دانست و افزود ؛ اگر در روستاهای گیلان تشک کشتی پهن شود جایگاه کشتی ما ارتقاء چشمگیری خواهد داشت .
   مسعود رهنما مدیرکل ورزش وجوانان گیلان هم از حمایتهای جعفرزاده نماینده مردم رشت درمجلس از ورزش وجوانان استان تشکر کرد و گفت ؛ زمینی در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت معرفی شده که با کمک یکی از خیرین قرار است خانه کشتی گیلان درآن احداث شود.
   نقی هدایتی رییس هیات کشتی گیلان با تشکر از حضور نماینده رشت و مدیرکل در نشست روسای هیاتهای کشتی شهرستانها گفت ؛ امیدواریم با حمایت مهندس جعفرزاده و مسعود رهنما نخستین خانه کشتی گیلان افتتاح شود چراکه باعث توسعه و رشد کشتی گیلان در کشور می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,013,864
تعداد بازدید امروز : 4,934
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02