امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • پیام دکتر گودرزی به جامعه ورزش و جوانان کشور

   پیام دکتر گودرزی به جامعه ورزش و جوانان کشور

   دکتر محمود گودرزی در پیامی از حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی، رئیس جمهوری، مجلس شورای اسلامی و جامعه ورزش و جوانان کشور در طول دوره مسئولیتش در وزارت ورزش و جوانان تشکر و قدردانی کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام دکتر محمود گودرزی به شرح زیر است:

   بسم الله الرحمن الرحیم

   "رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق واجعل لی من لدنک سلطانا نصیرا"

   با سلام و احترام به جامعه بزرگ ورزش و جوانان ایران اسلامی

   اکنون که پس از سه سال توفیق خدمتگزاری به مردم عزیز در دولت تدبیر و امید و در عرصه خطیر ورزش و جوانان کشور مقدر گردیده است که این مسئولیت را به خادمی دیگر بسپارم، فرصت را مغتنم شمرده و بدینوسیله مراتب امتنان و سپاس خود را از رهبری معظم انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، و مجلس شورای اسلامی که در طول دوره مسئولیت در وزارت ورزش و جوانان از حمایت ها و اعتمادشان برخوردار بوده ام تقدیم می دارم.

   تلاش اینجانب به عنوان وزیر منتخب دولت تدبیر امید در وزارت نوپای ورزش و جوانان برآن بود تا با همکاری مدیرانی مجرب و متخصص در حوزه های مختلف مدیریتی این وزارتخانه، ضمن ساماندهی ساختارهای اداری و مدیریتی در ستاد و ادارات کل، با ایجاد یک فضای کاری مطلوب توام با تفاهم در فدراسیون های ورزشی به عنوان بازوهای اصلی توسعه ورزش، زمینه را برای اصلاح نابسامانی های موجود و خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به جامعه ورزش و جوانان کشور فراهم آورم.

   در حوزه ورزش، با توجه به گستردگی عرصه و مخاطبان پرشمار آن، تلاش من و همکارانم بر آن بود تا بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید، با نگاهی متوازن به ورزش همگانی و قهرمانی، و توجه خاص به ورزش بانوان، نگاه یکسویه به ورزش را اصلاح نمایم و بر این اساس خوشحالم از این که در سایه تلاش ها و فعالیت های انجام شده، امروز شاخص های ورزش همگانی و ورزش بانوان در کشور نسبت به گذشته ارتقا یافته و از جایگاهی مطلوب تر برخوردار است.

   خدای بزرگ را شاکرم که در این دوره با ایجاد فضای همدلی و عزم و همت جمعی مدیران در بخش های مختلف ورزش کشور و در جهت تحقق شعار "ورزش پاک، معنوی و معرفتی"، افتخارات بزرگ و ماندگاری در میادین و عرصه های بین المللی، قاره ای، جهانی، و المپیک و رقم خورد تا موجبات خوشحالی و رضایت مردم عزیز فراهم شود و نام ایران عزیز با درخشش قهرمانان و تلاش مربیان سخت کوش و پرتلاش بر تارک جهان بدرخشد و معنویت و اخلاق جوشیده از فرهنگ ایرانی اسلامی در رفتار و کلام سفیران ورزشی ایران در دنیا جلوه گر شود که این توفیقات بارها از سوی مقامات ارشد نظام نیز مورد عنایت و تایید قرار گرفت.

   اینجانب در طول دوره مسئولیتم تمام سعی و تلاش خود را با بکارگیری مدیران و کارشناسان متعهد و دلسوز و بهره گیری از همه ظرفیت ها و قابلیت های موجود در جهت اجرای برنامه هایی که در دو حوزه ورزش و جوانان به دولت محترم و مجلس شورای اسلامی تقدیم گردید بکار گرفتم که بحمدالله موفقیت های ارزشمندی در همه حوزه های فعالیت و در جهت تحقق اهداف و برنامه های مورد نظر به دست آمد.

   در پایان، همان گونه که جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به نامه استعفایم مطرح کردند، بسیار خشنود و خرسندم از این که تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های اینجانب و همکارانم در تحقق سیاست‌های دولت در وزارت ورزش و جوانان، علیرغم مشکلات و محدودیت‌های فراوان، پیروزی‌های ارزشمندی را در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی نصیب ملت ایران کرده است و من به سهم خود به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ورزش و جوانان کشور از تمامی ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، پیش کسوتان، مدیران، روسای فدراسیون های ورزشی، مدیران و همکاران ستادی و استانی و شهرستانی، تشکل ها و سمن های حوزه جوانان، و تک تک عزیزانی که در طی سه سال گذشته بدون هیچ چشم داشت و فقط با هدف اعتلا و پیشرفت امور ورزش و جوانان تلاش کرده اند قدرانی و سپاسگزاری می نمایم. همچنین از تلاش ها و همراهی های جمع پرتلاش رسانه های گروهی و به ویژه رسانه ملی که یار و یاور خانواده ورزش و جوانان کشور بوده و خواهند بود نیز سپاسگزارم.

   بدون شک فعالیت من و همکارانم در این دوره علیرغم تلاش و دقتی که در انجام امور داشته ایم خالی از نقص و ایراد نبوده است که از این بابت نیز از ملت بزرگ ایران و به ویژه ورزشکاران و جوانان عزیز کشورم عذرخواهی نموده و حلالیت می طلبم.

   امیدوارم حوزه ورزش و جوانان کشور در دوره مدیریت وزیر جدید، با استمرار نگاه بنیادین به ورزش و امور جوانان پرتوان تر و شکوفاتر از گذشته باشد و وزارت ورزش و جوانان بتواند در سایه حمایت های گسترده تر دولت تدبیر و امید، افتخارات بیشتری را برای کشور عزیزمان رقم بزند. ان شاءالله

   محمود گودرزی. 1395/8/1

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,014,269
تعداد بازدید امروز : 5,339
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02