امروز : دوشنبه 28 آبان 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی:

   اجرای 150 برنامه فرهنگی ورزشی بمناسبت هفته دولت در استان مرکزی

    اجرای 150 برنامه فرهنگی ورزشی بمناسبت هفته دولت در استان مرکزی

   مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از برگزاری 150 عنوان برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته دولت در شهرهای سراسر استان خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از برگزاری 150 عنوان برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته دولت در شهرهای سراسر استان خبر داد.
   سعید ملکی اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت حدود 150 برنامه فرهنگی ورزشی در این استان به اجرا در می‌آید که در بخش های فرهنگی ، جوانان و ورزش است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی ادامه داد: برنامه‌های فرهنگی نیز شامل غبارروبی مزار شهدا، دیدار کارکنان ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها با فرمانداران، برگزاری جشنواره های فرهنگی ، نشست با هیئت‌های ورزشی، حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه، برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی، اعزام جامعه ورزش به اردوهای زیارتی و... است.
   وی تصریح کرد: از برنامه های ورزشی می توان به مراسم بدرقه ورزشکاران پارالمپیکی با حضور مسئولین استان ، مسابقات ورزشی از جمله مسابقات کاراته، تکواندو،کشتی، فوتسال، فوتبال،اتومبیلرانی ، کیک بوکسینگ ،بدمنیتون و.. اشاره کرد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,255,854
تعداد بازدید امروز : 10,099
تعداد بازدید دیروز : 14,049
آخرین به روزرسانی : 1397/08/28