امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • مراسم تقدیر از کارکنان برتر وزارت ورزش و جوانان

   دکتر گودرزی :حاصل زحمات کارکنان وزارت ورزش و جوانان رضایت بخش است

   دکتر گودرزی :حاصل زحمات کارکنان وزارت ورزش و جوانان رضایت بخش است

   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به گزارش های حوزه منابع انسانی، حاصل زحمات کارکنان این وزارتخانه را رضایت بخش دانست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر گودرزی در مراسم تجلیل از کارمندان برتر وزارت ورزش و جوانان که صبح امروز با حضور معاونان، مدیران و کارکنان ستادی برگزار شد؛ از زحمات کلیه کارکنان این وزارتخانه به نیکی یاد کرد و با اشاره به زحماتی که نیروی انسانی در مجموعه وزارت ورزش و جوانان برای خدمت رسانی به حوزه های مختلف ارائه داده است، همه کارکنان را برتر  دانست که بر اساس رسم و سنت از تعدادی به عنوان نماینده آنها تجلیل می شود.
   دکتر گودرزی روند وزارتخانه را مثبت ارزیابی کرد و با بیان اینکه اتفاقات و فعالیت هایی که انجام شده در گذشته مغفول مانده بوده یا شرایط وقوع انها نبوده است، روند مجموعه وزارت ورزش و جوانان را با همراهی کلیه کارکنان روبه رشد و مناسب عنوان کرد.
   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برخی مشکلات و عقب افتادگی های تاریخی و سنواتی که این مجموعه داشته ابراز امیدواری کرد : به مرور با رفع مشکلات شرایط بهتری نیز حاکم خواهد شد.
   به گفته دکتر گودرزی؛ وزارت ورزش و جوانان از نیروهای خوبی بهره می برد که در حوزه خود متخصص و توانا هستنند .
   وزیر ورزش و جوانان در بخشی از سخنانش به عملکرد این وزارتخانه به صورت خلاصه در حوزه همگانی و جوانان اظهار داشت: مشارکت 21 درصدی مردم در ورزش همگانی و رشد یازده درصدی نسبت به سال 92 همچنین افزایش سمن ها از پنجاه به یک هزارو 500 سمن در نوع خودش فعالیت های قابل قبولی محسوب می شود.
   دکتر گودرزی با بیان اینکه حاصل زحمات نیروی انسانی وزارت ورزش و جوانان مناسب و رضایت بخش بوده است به دانش افزایی به منظور توانمند سازی علمی و مهارتی مجموعه وزارت ورزش و جوانان در راستای خدمت رسانی که در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، تا کید کرد.

   وزیر ورزش و جوانان همچنین در این مراسم از سامانه ( آموزش مجازی ) رونمایی کرد.

   در پایان مراسم نیز از کارکنان برنر حوزه های مختلف ستادی با حضور دکتر گودرزی و معاونان وزارتخانه تجلیل شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,014,633
تعداد بازدید امروز : 5,703
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02