امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • در گفت و گو با برنامه تلویزیونی "حالا خورشید"

   ساره جوانمردی: رسانه ها در مورد حرفهای دکتر گودرزی شیطنت کردند

   ساره جوانمردی: رسانه ها در مورد حرفهای دکتر گودرزی شیطنت کردند

   موفق ترین ورزشکار ایران در بازی های پارالمپیک ریو، می گوید علی رغم برخی سوءتفاهم ها که با شیطنت رسانه ها همراه بوده، وزیر ورزش را دوست دارد

    به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ساره جوانمردی، دارنده دو مدال طلای بازی های پارالمپیک ریو  در برنامه تلویزیونی" حالا خورشید" در پاسخ به سوالی درباره آنچه بگو مگوی او با دکتر گودرزی عنوان شد، گفت: من در مسابقات آسیایی دو تا طلا گرفتم، آنجا یکی از خبرنگاران از من سوال کرد که حالا که دو تا طلا گرفتید پاداش تان چگونه است،من هم گفتم بستگی به نظر ریاست محترم جمهوری و وزیر ورزش دارد.

   از آنجا که برگشتیم دکتر گودرزی جمله ای گفتن که با حرفهای من سنخیت نداشت، من توضیح دادم برای شان و همان جمله وزیر ورزش «حالا برای ما لغز می خونی! » رسانه ای شد.در این میان رسانه ها شیطنت کردند و این همچنان ادامه دارد و بعد از ریو وقتی استقبالی صورت نگرفت این ماجراها تکرار شد.ولی من همینجا اعلام می کنم که دکتر گودرزی را دوست دارم و برایشان احترام قایلم.

   رضا رشیدپور، مجری برنامه گفت برداشتش این است که در آن کلیپ لحن دکتر گودرزی شبیه به شوخی بوده، جوانمردی هم در جواب گفت: واقعا شوخی بود، کاملا.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,770,199
تعداد بازدید امروز : 14,661
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02