امروز : دوشنبه 04 شهریور 1398
   
  • معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش:

   گزارش عملکرد سه ساله مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی در هفته تربیت بدنی منتشر می شود

   گزارش عملکرد سه ساله مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی در هفته تربیت بدنی منتشر می شود

   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش از برگزاری سمپوزیوم اقتصاد مقاومتی در 25 مهر خبر داد و گفت: مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی گزارش عملکرد 3 ساله خود را جهت رونمایی در این همایش اماده کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر عبدالحمید احمدی در بیست و سومین جلسه کمیته علمی، پژوهش و فناوری که صبح امروز با حضور سرپرست مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی و سایراعضای این کمیته برگزار شد عنوان کرد: با توجه به نزدیکی هفته تربیت بدنی مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی گزارشی از اقدامات خود از مهر 92 تا مهر 95 را تدوین و جهت رونمایی در این هفته آماده کند.
   وی ضمن اشاره به برگزاری سمپوزیوم اقتصاد مقاومتی در 25 مهر ماه جاری عنوان کرد: این همایش نیز فرصت خوبی برای ارائه و رونمایی گزارش یاد شده است و همچنین ترتیبی اتخاذ شود تا این گزارش پس از رونمایی در اختیار سایر پژوهشگاه ها نیز قرار گیرد.
   دکتر احمدی همچنین با اشاره به نزدیکی هفته پژوهش اظهار داشت: مرکز پژوهش های راهبردی همچنین باید برنامه خود برای هفته پژوهش که در آذرماه جاری می باشد را آماده کرده و در خصوص نحوه اجرای آن پیش بینی های لازم را داشته باشد.
   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش در ادامه در خصوص برگزاری جلسات کمیته علمی، پژوهش و فناوری گفت: برگزاری جلسات این کمیته با فاصله زمانی طولانی ممکن است از دقت فرایند بررسی طرح ها بکاهد لذا لازم است این جلسات به صورت منظم و هر دو هفته یکبار برگزار شود.
   جلسه کمیته علمی، پژوهش و فناوری با هدف بررسی طرح های پیشنهادی، به مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان و با حضور نمایندگان حوزه های مرتبط با این طرح ها برگزار می شود که در این جلسه حاضرین به بررسی طرح " طراحی نظام دیپلماسی جوانان جمهوری اسلامی در توسعه تعاملات بین الملل" در حوزه جوانان و همچنین چند طرح در حوزه ورزش پرداختند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,499,733
تعداد بازدید امروز : 977
تعداد بازدید دیروز : 25,638
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04