امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا –اقیانوسیه

   ملی پوشان دارت کشورمان در گرمسار آماده می شوند/دوشنبه پرواز به اوزاکا

   ملی پوشان دارت کشورمان در گرمسار آماده می شوند/دوشنبه پرواز به اوزاکا

   ملی پوشان دارت کشورمان که در آخرین اردوی تدارکاتی حضور یافته و برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا – اقیانوسیه آماده می شوند ، دور پایانی تمرینات آماده سازی خود را با جدیت پشت سر می گذارند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، این اردوی آماده سازی هم اکنون درشهرستان گرمسار ادامه دارد و فردا شب ( یکشنبه ) به پایان می رسد تا اعضای تیم های ملی آقایان و بانوان ایران برای سفر به اوزاکای ژاپن آماده شوند.
   پنج ملی پوش مرد و سه ملی پوش خانم در این اردوی تدارکاتی حضور دارند که زیرنظر مهدی شایسته به عنوان سرمربی و مازیار موسوی و وجیه عربی به عنوان مربی ، تمرینات را طبق برنامه به پیش می برند.
   مهدی شایسته سرمربی تیم های ملی دارت کشورمان در خصوص وضعیت ملی پوشان گفت : خوشبختانه تمرینات با جدیت و نظم خاصی به پیش می رود و ملی پوشان از انگیزه و اراده خوبی برخوردار هستند.
   وی افزود: طبق قوانین فدراسیون جهانی دارت ، می توان اسامی نفرات شرکت کننده را شب قبل از بازی هم ارایه داد لذا قصد داریم تمامی نفرات حاضر در اردوی نهایی را به اوزاکا ببریم و از میان پنج ملی پوش آقا ، چهار بازیکن و از میان سه دارت انداز خانم ، دو نفر را به کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا – اقیانوسیه معرفی کنیم .
   شایسته با تاکید بر اینکه دارت اندازان کشورمان برای مصاف با رقبای آسیایی آماده هستند ، اضافه کرد : ملی پوشان دوشنبه شب هفته جاری به ژاپن اعزام می شوند و مسابقات روز پنجشنبه 29 مهرماه جاری در شهر اوزاکا آغاز خواهد شد.
   سرمربی تیم های ملی دارت ، اسامی ملی پوشان اعزامی به ژاپن را به این شرح اعلام کرد :
   تیم ملی آقایان :
   حسین اعرابی و علیرضا ایزدی از اصفهان
   شاهین حسینی و منصورمحجلین از فارس
   بهروز کاظمی از خراسان رضوی
   تیم ملی بانوان :
   ساجده احمدی از گلستان
   مونا فرهنگ از تهران
   ساناز برمشوری از فارس

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,740
تعداد بازدید امروز : 11,403
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03