امروز : جمعه 04 خرداد 1397
   
  • مراسم تکریم و معارفه وزرای پیشین و جدید ورزش و جوانان

   گودرزی: به موفقیت سلطانی فر خوشبینم / از دولت بابت حمایت از ورزش، تشکر می کنم

   گودرزی: به موفقیت سلطانی فر خوشبینم / از دولت بابت حمایت از ورزش، تشکر می کنم

   محمود گودرزی از دولت تدبیر و امید به پاس حمایت از عرصه ورزش و امور جوانان تقدیر و نسبت به موفقیت وزیر جدید ورزش و جوانان ابراز خوشبینی کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، محمود گودرزی در مراسم تکریم و معارفه وزرای پیشین و جدید ورزش و جوانان با تشکر از همراهی معاونین ،مدیران کل استانی و مدیران ستادی ،از زحمات روسای فدراسیونهای ورزشی هم به عنوان صف اول خط مقدم عرصه ورزش تقدیر کرد.
   محمود گودرزی از دولت نیز به منظور حمایت از ورزش کشور به نیکی یاد کرد و گفت: « از دولت به جهت حمایتهایی که از ورزش داشته به ویژه از دکتر جهانگیری تشکر می کنم و به دکتر سلطانی فر خیر مقدم می گویم .»
   وزیر پیشین ورزش و جوانان مسئولیتها را دو امدادی دانست که او در این عرصه اکنون آن را به مسعود سلطانی فر واگذار کرده است.
   محمود گودرزی گفت: حضور آقای سلطانی فر ان شاءالله با توفیقات خوب همراه است و او می تواند منشا اثرات و خدمات ارزشمندی باشد و من به موفقیت ایشان خوشبین هستم.
   وزیر سابق ورزش و جوانان تصریح کرد: خودم کمک می کنم و به معاونیین و مدیران توصیه کرده ام با هر آنچه که در توان دارند ،تلاش کنند تا کشور آباد و توسعه یافته داشته باشیم .
   اولین وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم ادامه داد: جا دارد برای دولت عقل ، اندیشه و خرد، آرزوی توفیق کنیم. باید تلاش کنیم که این دولت موفق باشد تا ورزش هم در سایه توفیقات این دولت به موفقیت دست یابد.
   وی در پایان با تشکر از حضور اهالی ورزش و جوانان در این مراسم ،ابراز امیدواری کرد :((امیدوارم به یاری خدا در عرصه های دیگر بتوانیم خدمتگذاران صدیقی باشیم. ))
   مراسم تکریم و معارفه وزرای پیشین و جدید ورزش و جوانان عصر امروز چهارشنبه 19 آبان ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور در هتل المپیک تهران برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,817,439
تعداد بازدید امروز : 10,242
تعداد بازدید دیروز : 22,949
آخرین به روزرسانی : 1397/03/04